SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moCCa - dzienniczek :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hahah wiem... Głośna muza, grupa, trener pokrzykujący i motywujący, ostry podjazd... Trochę to było uzależniające
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7427
Dobry dzień

lejdiG no no widzę, że jesteś w temacie a uzależnić się można...nawet bardzo

Dziś nietreningowo - spotkanie z nim i znajomymi idziemy coś zjeść stąd rezerwa w misce na wieczór

MICHA:
DNT
24 dzień założenia 135B,100T,180WW
+1,5 l wody,4x pokrzywa, 1x cappucino, może lampka wina?


Miłego Wszystkim
i dużo słońca bo u mnie do kitu tak, że.... ale dziś nawet mi to nie przeszkadza


Zmieniony przez - moCCa w dniu 2012-05-15 08:06:28

"Należy się uczyć na błędach, a nie załamywać ręce!" I try

Moje zmagania http://www.sfd.pl/moCCa__dzienniczek_:_-t847822.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7427
Cześć

Wczoraj było luzowo i nietreningowo - wpadła lampka wina.

Dziś późnym wieczorem trening a póki co jadło

MICHA:
DT trening A
25 dzień założenia 135B,100T,180WW
+2l wody,4x pokrzywa


I teraz proszę się nie śmiać - jakoś czuję, że grubnę Od zeszłego tygodnia - serio. A od kilku dni mam jakiś większy brzuch. Możliwe żeby po kilku tygodniach danego bwt dopiero zacząć tyć? Nie wiem co jest nie tak... Jeśli w sobotę znów waga wzrośnie i będzie taki kosmos jak ostatnio i obwody się zwiększą niestety będę zmuszona zmienić bwt :'-( tylko na jakie? poprzednie chyba?
Wiecie... nie chcę stracić tego co mam a czuję, że tak się dzieje... widząc to do głowy wpada mi chęć redukcji....

Zmieniony przez - moCCa w dniu 2012-05-16 09:40:23

"Należy się uczyć na błędach, a nie załamywać ręce!" I try

Moje zmagania http://www.sfd.pl/moCCa__dzienniczek_:_-t847822.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
moCCa, nic się ie martw na zapas! poczekaj na pomiary i jak faktycznie znowu będzie szło w górę, to szefowe napewno coś dla Ciebie wykombinują, żeby było dobrze poza tym musisz mieć świadomość, że napewno nabierasz troszkę mięska, a to akurat dobrze zrób sobie może kontrolne zdj, zdjęcia najlepiej pokazują to, jak zmienia się nasza sylwetka.. A co do wagi, to po raz kolejny mówię: nie patrz na nią

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MoC spokojnie, kiedy @?

tak jak Mel pisze, poczekaj o dnia wymiarów- jeśli okaże się, że faktycznie jest więcej to na pewno szefowe znajdą rozwiązanie- kochana pamiętaj, że Ty się nie redukujesz a reekomponujesz więc to normalne, że rośnie w plecach itd. - w końcu Marta przepowiedziała Ci sylwetkę bikini a waga- to już wiesz, że należy ją olać, a najlepiej zrzucić ze skały czy coś trzymam kciuki, jak zawsze!

Zmieniony przez - massmarols w dniu 2012-05-16 11:15:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć MoCCa!

Mam pytanie. Przed trafieniem na forum jak się odżywiałaś? W sensie rozkładu BTW? Tak pi razy drzwi. I jak się czujesz przy swoim obecnym rozkładzie? Głównie chodzi mi o Twoje samopoczucie fizyczne na takich tłuszczach :)

Bo widzisz, ja ruszam z rozkładem 120/100/150 i... trochę się boję tych 100g tłuszczy. Kiedy ja ostatni raz tyle tłuszczu jadłam, to nie wiem. Przy mojej fazie odchudzania jadłam wszystko "zero" :| Żadnego masła, śmietany, nic (to ze względu na cholesterol). Trochę oliwy i orzechów. Stąd mój lekki niepokój, jak organizm mi na to zareaguje.

Buźka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7427
Mel, Mass

@ dopiero 26 maja będzie. Jakaś panika od soboty mnie ogarnęła po prostu. Bo tak fajnie sukcesywnie ale powoli wagowo to szło do przodu a tu taka bomba w sumie to nawet teraz zwątpiłam w to czy się dobrze zmierzyłam ostatnio!!
Jeśli w sobotę będzie tak, bądź gorzej będę wołać o pomoc - tak bardzo nie chcę stracić tego co mam i tyle mnie kosztowało
Mam jednak nadzieję, że takiej konieczności nie będzie bo bardzo nie chciałabym ciąć miski... ale jak będzie trzeba to trudno

LejdiG - śliczna Ty
Przed przyjściem tu jadłam tak pi razy oko 1500 kalorii BWT 120/75/75 - czyli jak widać dość marnie... Tyle, że ja to węgli bałam się a nie tłuszczu - wolałam go niż węgle ale to osobna historia dlaczego tak u mnie jest W każdym bądź razie czuję się fizycznie bardzo dobrze bo ja tam fat lubię
Także nic się nie bój - spróbuj chociaź, szefowe wiedzą co robią Ty będziesz sie po prostu obserwować, mierzyć i pisać Nam jak się czujesz Ty szczuplak jesteś to nie panikuj
Ja teraz w małej panice ale spoko - muszę ogarnąć co się dzieje po prostu, więc nie zwracaj na to uwagi

Wróciłam z treniola, dziś rozpoczęłam 5 tydzień stąd zwiększenie serii kosztem powtórzeń - nie było letko


tam gdzie progress na czerwono, lekki ale jest, staram się
Najgorzej o progress to będzie w wyciskaniu hantli bo jak już pisałam nie ma hantli 9kg a 10kg od razu nie uciągnę


Dobranoc dzióbki, poczytam Was trochę i nyny

Zmieniony przez - moCCa w dniu 2012-05-16 22:12:15

"Należy się uczyć na błędach, a nie załamywać ręce!" I try

Moje zmagania http://www.sfd.pl/moCCa__dzienniczek_:_-t847822.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7863
cześć

jak porównujesz obwody i wagę to w tych samych porach dnia ?

wyciskanie hantli skos góra 8 kg : oba hantle, czy jeden ? ?

Pozdrawiam

cartamen in sanguis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7427
Dzień dobry

Hej Anterio
Tak zawsze w sobotę zaraz z rana na czczo

Wyciskanie hantli - jeden hantel 8 kg kolejnym razem spróbuję porwać się na te 10kg zobaczę, mniej powtórzeń pewnie będzie ale stać w miejscu nie mogę przecież

teraz widzę w rozpisce wznosy z opadu miało być 3x po 10

Dzisiejszy raporcik
MICHA:
DNT - wieczorem aero
26 dzień założenia 135B,100T,180WW
+2 l wody,4x pokrzywa


śniadanie miszcza

dziś beztreningowo ale wieczorem wstąpię na siłkę, na wioślarza czy rower... jakieś aero. Może za mało ćwiczyłam w zeszłym tygodniu no i mam...

Miłego

Zmieniony przez - moCCa w dniu 2012-05-17 07:59:20

"Należy się uczyć na błędach, a nie załamywać ręce!" I try

Moje zmagania http://www.sfd.pl/moCCa__dzienniczek_:_-t847822.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MoCCa kochana, dzięki za odpowiedź. Widzę, że każda z nas tu z innymi wcześniejszymi doświadczeniami i przeżyciami :) Jak ja dobrze Cię rozumiem z tym wyciskaniem! Mi strasznie słabo idzie progres w tym ćwiczeniu :( Mam słabe witki. No ale, walczymy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta, trening i ewentualna suplementacja dla otyłej siostry

Następny temat

DT tłuścioszki :)

WHEY premium