SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

donJAZYResko - Dziennik Treningowy (Cel - Masa / Foto str. 1, 2 akt. 21, 34, 41)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48761

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Z dnia na dzień będę dowalał coraz bardziej
Zresztą muszę przyznać, że wcześniej nie robiłem MC, ani nóg. To jeszcze było w 2008 roku zanim otworzyłem oczy tutaj, bo wcześniej ćwiczyłem jak sezonowiec. Dlatego z tymi ćwiczeniami teraz będę raczkowałPzdr..

Zmieniony przez - donJAZYRone w dniu 2009-09-02 18:30:46

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Aż tak się nie oszczędzaj. Dziewczyny z forum zakładają dwa razy więcej ciężaru... a na mc trzy razy

Nie to żebym Ci na ambicję wjeżdżał...

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2009-09-02 19:58:36

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2009-09-02 19:58:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Gdybyś czytał to byś wiedział co jest w temacie.
Następnym razem nie będę odpowiadał na tego typu posty.
Bez pośpiechu. Ja dopiero zaczynam.
Za 2 tygodni max, będę już operował minimum z 50kg.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Za 2 tygodni max, będę już operował minimum z 50kg

ale 50kg z gryfem czy bez

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale szydera
I jeszcze od Panny

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No, widze, że obciążenia w MC konkret. Pamiętaj tylko żeby okna zamykać w czasie treningu, bo jeszcze komar jakiś wleci, usiądzie na gryf i Cię przegnie.
Grunt to dobry trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1342 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12963
Rybas zmienil avka i nie poznalem
Don nie pieprz sie z ciezarami, nie muwie zebys zakladal tyle zeby sie za***ac ale bez przesady 30kg za 2 tyg 50
rozumiem ze chcesz przyzwyczaic miesnie, kosci stawy i co tam jeszcze do treningu ale bez jaj
ciekawie sie zaczal dziennik, wpadne czasami zeby sie posmiac i troche cie opierniczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Ja was tylko proszę o ograniczenie spamu.
Wszystkie głupie docinki przydało by się oszczędzić.
Jak ktoś nie potrafi się powstrzymać od durnoctw to proszę wyjść i po sprawie.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Zresztą po pracy też nie mam za bardzo siły. Tego też nie zrozumiesz, że też są inne obowiązki? - zadna wymowka. Ja pracuje od 6 do 14 czasem do 15 caly dzien na nogach(praca fizyczna) a pozniej na trening ide i nie chwaląc sie martwy ciag robie z obciazeniem 10 razy wiekszym od ciebie. Osa cie ugryzla mowisz delikatny jestes
Zacznij trenowac jakimis konkretnymi ciezarami bo cie dziewczyny nawet przebijaja a to wstyd.

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Ja*******e. Czy wy ****a jesteście ślepi za przeproszeniem? Po co piszecie? ****a nie trzeba jak nie czytacie.
Przecież pisze wyraźnie, że to na rozgrzewkę. Przecież to jeszcze nie jest nawet konkretny Trening. Dopiero 1 wypiska, a oczekujecie***** wie czego. Nie podoba się to nie wchodzić i nie pisać. O man...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co dalej? Na czym sie skupic?

Następny temat

FBWWW?

WHEY premium