SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cząstka/akcja 40-stka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A kiedy pomiary?

Nie ukrywam swego podekscytowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Martucca
A kiedy pomiary?

Nie ukrywam swego podekscytowania


pomiary w czwartek, ale nie wiem jak będzie , mam wzdęcia jeszcze nie wiem po czym i wyskoczyło mi dużo czerwonych krostek na twarzy i dekolcie, a z pryszczami nie mam kłopotów, tyle tłuszczów wpieprzam a skórę mam bardzo suchą. Ogólnie jednak jestem zadowolona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to czekamy, czekamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Wczoraj zrobiłam pasztet z soczewicy zielonej.,.... doznania smakowe obrzydlistwo, węchowe ok, wzrokowe pies mi na.rał do foremki.
Dziś zjadłam kawałek i muszę się psychicznie przygotować na resztę pasztetu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Hejka
Do pasztetu mozesz dodac cebule, warzywa, pieczarki i co tam jeszcze sobie wymyslisz wówczas smak jest bardzo dobry. Za kazdym razem wychodzi mi inny smak bo eksperymentuje z przyprawami : majeranek, pieprz,paptyka itp. a i oliew dolewam to mniej suchy.
Jak uruchomisz wyobraznie kulinarna to pasztecik wyjdzie pyyyyycha.
A ten co masz to odsmazaj sobie w kawalkach na patelni bedzie smaczniejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
hej Luniko masz racje spróbuję z większa ilością dodatków i chyba zmienię soczewicę na czerwoną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082
czastka
(...) wzrokowe pies mi na.rał do foremki.
(...)


No nie zachęca do konsumpcji

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
miska wczorajsza z dzisiejsza mma problem , nie rozwija mi się lista produktów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
narazie nie jem orzechów włoskim chociaż kocham, ale chyba po nich mam te wypryski i zaczerwienienia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy zestaw ćwiczeń dla DZIEWCZYNY

Następny temat

chanel86, próba nr2

WHEY premium