SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biceps/wyciskanie na klate

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38199
Siema. Niedawno zaczełem ćwiczyc(2miechy) i mam w bicu 35-36 cm ale biore na klate na maxa 58kg,dla mnie to smiech bo to mało jak na taką łape, wiem ze biceps nie podnosi sam tylko klata sie liczy i własnie jak w szybkim czasie(2-3miechy) podnieść te 70 kg? mielibyście jakieś rady? wzrost 188 waga 87. pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5761
Przy wadze 87kg to troszkę mało dźwigasz ale co z tego.
Rób trening na masę a przy okazji na siłę, rób wszystko dużymi ciężarami (dużymi pod twoje siły).
Poczytaj dział trening dla początkujących.
Tam znajdziesz co ci trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Nie przejmuj sie obwodami i sila,nie na tym to polega, staz masz maly wiec nie masz sie czym przejmowac kazdy od czegos zczyna, dla ciebie proponuje FBW trening jest w postach podwieszonych,poczytaj i uluz plan dla siebie i cwicz systematycznie nie opierd**** sie na treningach a z czasem sila jak i masa wszystko pojdzie w gore.
A tutaj masz ciekawy post w ktorym masz wszystkie podstawowe informacje.https://www.sfd.pl/Sylwetka_na_lato,_i_nie_tylko-t404419.html 

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
Przy wyciskaniu na klate pracują tricepsy, miesień piersiowy i po czesci przód naramiennych. Wiec nie zaniedbuj tych partii, rozwijaj rownomiernie a sila pojdzie. Z takim stazem nei ma sie co dziwic ze tyle wyciskasz i nie ma sie czym przejmowac. Zacznij od treningu FBW i sila rzyjdzie z czasem.


pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
najważniejsza rada to się nie śpieszyć, trenowqać wlaściwym planem w stosunku do stażu- a siła, masa, wytrzymalość same przyjdą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 118 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 782
O lol to ja mam 189cm wzrostu ważę 78kg i podnoszę 90 kg ćwiczę 3 miech ale spoko nie przejmuj się :)... siła będzie po kreatynie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
adolfik1 jak masz dawać takie porady to nic nie pisz, robisz chłopakowi wodę z mózgu, g***o mu pójdzie po kreatynie a nie siła, nie z tym stażem!!

"In the end, everybody bleeds the same"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING 4x W TYGODNIU !!! JAKI MAM ZASTOSOWAC????

Następny temat

Trening do oceny - WAŻNE

WHEY premium