SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING 4x W TYGODNIU !!! JAKI MAM ZASTOSOWAC????

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 155
siema!jaki mam zastosowac trening 4x w tygodniu ? pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
No trenowanie 4dni po koleji to nie za bardzo, nie o to mi chodzilo ;p
Jesli chodzi o mnie to brzuch cwicze tak jak kazda inna partie, ale nie zajmuje to duzo czasu, a na barki 2-3cwiczenia to max.Dla mnie to jest dzien stracony, trening duzo czasu by nie zajmowal.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13290
ile lat jaki staż??

życie to nie bajka, nie posmera cię po jajkach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Split?FBW?czy o jaki ci trening chodzi? rozpisz konkretnie o co ci chodzi, zadaj konkretne pytania.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 155
mam 16 lat czasem chodze na silownie troche pocwiczyc ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
No to jak czasem chodzisz na silownie to po co zadajesz te pytania?Albo sie cwiczy i sa efekty, albo jest sie sezonowcem i efektow nie ma albo sie chodzi czasem i traci sie czas.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8007
FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 698
pon
klatka
triceps


wt
barki
brzuch

czw
plecy
biceps

pia
nogi
brzuch

wytrwalosc, cierpliwosc, optymizm i oczywiscie dieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8007
Proponujesz splita komus kto silownie odwiedza nieregularnie? Jezeli dalej ma tak odwiedzac to niech chociaz cwiczy FBW, przynajmniej rownomiernie sie bedzie "rozrastal", a opuszczenie ktoregos tam treningu nie bedzie tak drametralne jak przy FBW gdzie zawsze cwiczy to samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 698
no fakt. zalozylem poprostu ze juz jakis czas cwiczy i ze jakos tam ogolnie rozwiniety jest, no i ze checi ma.

wytrwalosc, cierpliwosc, optymizm i oczywiscie dieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8007
Sezon => chęci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Mishacheq
A Ty proponujesz komuś FBW 4x w tygodniu? Coś mi tu nie gra...

dulo17
Twoja roziska też kiepska. Barki dzien po klatce i tricku? Nogi dzien po plecach?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co ile powinno sie zmieniac trening ?

Następny temat

biceps/wyciskanie na klate

WHEY premium