SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie - skracanie ruchu - pytanie do tych którzy sie naprawde znają

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Witam

Zauwazylem przypadek kolesia ktory jak robil wyciskanie to nigdy nie opuszczal sztangi do klatki tylko z 10cm nad i tak robil wyciskanie.
Co ciekawe mial fajnie roziwniety srodek klatki -moze to przypadek- nie wiem. Wlasnie tego chcialem sie dowiedziec czy takie wyciskanie lepiej stymuluje srodkowa czesc klatki ? Wiem ze to tez od szerokosci chwytu zalezy, nie musicie mi tego uswiadamiac .

Pytanie jest do tych ludzi ktorzy sie znaja a nie do pierwszego lepszego ktory przeczytal atlas cwiczen

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 942 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6510
Dlatego czasem przy zmianie cwiczen musimy troche 'olać' cięzar na rzecz poprawnej techniki, pomimo tego, ze troche nam go "szkoda".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Jest to możliwe, ponieważ nie uzyskujesz maksymalnego rozciągnięcia mięsnia - przez co maksymalne napięcie uzyskuje on w chwili, gdy jest mocniej "ściągnięty". Może to dać podobne skutki jak zwężenie chwytu, ale nie testowałem

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Mi sie wydaje ze przez to ze nie rozciaga miesnia to rozwijaja sie mniej boczne czesci. ALE, za to mozna wziac wiekszy ciezar i bardziej rozwinac srodek.
Ot moje domysly.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
W sumie dobrze prawicie macie po sogu ale krzychowi chyba juz nie wejdzie.
To ja przetestuje na sobie bo lipa ze srodkiem klatki a waski chwyt mi sie nie widzi(szczegolnie dlatego ze przy chwycie nieco wieksym niz szerokosc barkow nie mam tej czesci sztangi "szorstkiej" i zle sie trzyma),
zbyt wiele do stracenia nie mam, najwyzej poprawi sie sila wycisku w gornej fazie ruchu tylko xD

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2006-09-26 15:54:14

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Znacznie lepszy efekt uzyskasz przy sztangielkach, zwłaszcza supinując w górnej fazie. Mnie po tym strasznie wywaliło górę i środek.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
tak tak krzuchu ale ja planuje robic po 5 powt w serii tak troche bardziej "siłowo" bo musze wynik na ławie poprawic przy okazji, wiec tak czy siak przynajmiej gorna faze ruchu bede mial silniejsza

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 97 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1797
ja tak robie jak napisałes w poście u góry i uwarzam ze jest z deka ciezej ale to tylko moje odczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
To fakt

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
kazde cwiczenie ma swoj zakres efektywny
to zalezy od budowy ciala w wiekszosci
ja juz sie nie pieprze w ruch od poczatku do konca tylko wiem w jakim cwiczeniu jak ma isc ciezar zeby byly efekty
czasem sa to doslownie centymetry ruchu (jak np przy unoszeniach na boki - caly ruch to czasem 20cm w linii prostej [zalezy jeszcze w jaki sposob wykonuje])

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 597
Ja też sobie tak spróbuje a jeśli chodzi o wyciskanie sztangielek na skośie ze spinacja to faktycznie srodek górnej czescie wywala i to strasznie przynajmnie u mnie także polecam

W TAKIM FACHU NIE MA STRACHU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
hmm ja jakos nie czuje zeby przy supinacji pracowaly inaczej piersiowe niz normalnie...cos zle robie zapewne...jak sie "wczuc"?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZMIANA W TRENINGU

Następny temat

Przeziębienie, a Siła

WHEY premium