SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST HP XP; kark Zawodny na masie%-) pozdro MDRAGON%-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Filmiki sie przydadza. Nie wiem czy zwrociles uwage jak ja dzieki nim poprawilem technike podczas mojego testu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
EvilLuke won juz mi stad

zawodny - zamykac nie musze, konkretne wskazowki Ci sie przydazda
ale spamu juz tu nie bedzie
poza tym masz cala skarbnice wiedzy na forum - wszystkiego tu sie mozna dowiedziec, ogarnij sie , przemysl co i jak , gdzie tkwil blad i jedziesz dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Wrotki.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
mietki twoje wypowiedzi nawet o 1 w nocy poprawiaja mi humor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Mietas widac ze starej daty bo nie wrotki a Rolki

Zawodny widac ze wziales sobie de serca i bdb.Podsumowanie bez wzgledu na wynik musi byc i dobrze ze dlaes.Jak sam powiedziales krytyka pomaga w budowaniu charakteru wiec wez sie do pracy a napewno cos osigniesz.bedziesz potrzebowal pomocy wal smialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
dobrze ze sie ogarnales
powodzenia dalej

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
no starej daty..

co do tego beznadziejnego przypadku - w przerwie miedzy jazdą na wrotkach a szachami polecam uży mózgu na siłowni.

Nie ma mozliwosci by tzw. "genetyka" nie pozwoliła przynajmniej wygladac jak przecietny człowiek.

Po prostu nie ma.

Nawet Jaś Fasola dałby radę.

i spamer też sobie poradzi.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 285 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22466
Ludzie ktorzy pisza zeby sobie dac spokoj z silka, bo nie ma sie genetyki, czy innej glupoty ... pffff
Rozumiem, mozna nie miec predyspozycji do byc strongmanem, ale tak jak napisal mietki nic nie moze stanac na drodze zeby wygladac w miare dobrze.
Zobaczcie zdjecie banana (sorry stary, ze Cie w to mieszam ) sprzed kilku lat i porownajcie z terazniejszymi fotami. Dwie inne osoby. Praca, praca i jeszcze raz praca.

Sam zawsze mowilem ze genetyka, ze slabo masa idzie, ze to, ze tamto dopoki nie zaczalem jesc jak trzeba. Za kilkanascie dni koncze cyklona i obecnie jestem +8kg. Szok

Wez sie w garsc Zawodny a bedzie dobrze.

GL&HF

This is 10% luck, 20% skill, 15% concentrated power of will, 5% pleasure, 50% pain
And a 100% reason to remember the name!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Zawodny: w sumie należy Ci sie uznanie za to, że nie wymiękłeś, pomimo takiej krytyki.

Przestudiuj zawartość sfd, dopracuj dobrze szczegóły treningu i diety jeszcze przed zabraniem się do kolejnego zestawu ćwiczeń i być może uda się coś z tego zrobić. Błędy popełnia każdy, ważne by się na nich umieć uczyć.

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2194
Spróbuj teraz może rzeźby? Skoro nie wyszło. Przepatrz forum wprowadź poprawki. I dawaj...na pewno w końcu Ci się uda:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sadzicie o taim cyklu

Następny temat

Carbo vs Izoplus

WHEY premium