SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkółki Piłkarskie

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 345540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 229
gaczor8 nie ma latwych szkolek jezeli jestes dobry to cie przyjma lepszy poziom w sszkolce wieksze mozliwoscie

,,Szczecin moim miastem Pogoń moim życiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 294
qaczor8 nie żebym wątpił w twoje umiejętności ale jeżeli chcesz iść do szkółki gdzie najłatwiej sie jest dostać to raczej nie zrobisz kariery

(...)Chcąc być najlepszym ,musisz walczyć (...)

(...)Marzenia same się nie spełnią ,trzeba o nie walczyć(...)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28
koles jestes wielki dzieki a mozesz mi podac storne lecha bo chetnie tam bym sie wybral mam niedaleko i czesto go odwiedzam zn poznan:D pdr:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75
a co sadzicie o gwarku zabrze jakie oplaty bo nic na stronie nie ma

ks warta-sieradz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75
a tak w ogole to ja chodze do 3klasy gimnazjum ale jestem rocznik 91 i chce isc do liceum do szkolki pilkarskiej ,ale nie wiem czy mnie przyjma...co o tym sadzicie?

ks warta-sieradz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64
MSP,Amica,Remes Numery do tych szkółek.Kiedy są do nich nabory rocznik 94.Dzieks.Pozdro

kakardinio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 150
Nie chodzi mi o to tylko, że boję się, że się nie dostanę. I dzięki za podpowiedzi.

Zmieniony przez - Gaczor8 w dniu 2008-03-14 21:02:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401
Witam!Panowie proszę was o radę!Mianowicie mam taką sprawę : Obecnie chodzę do 3 klasy gimnazjum a więc do liceum mam zamiar wybrać się do szkółki piłkarskiej i chciałbym abyście zarekomendowali waszym zdaniem najlepszą szkółkę ale dla BRAMKARZA (bo właśnie na tej pozycji gram) a nie dla zawodnika z pola!Oczywiście wiem ,że najlepszą będzie MSP Szamotuły i szczerze wierzę,że tam się dostanę ale w razie niepowodzenia muszę mieć jakąś alternatywę więc oprócz MSP myślałem jeszcze nad Gwarkiem Zabrze,SMS-em Łódź i akademią Legii Warszawa ale te szkółki jakoś mi nie pasują bo dwie pierwsze (czyli Gwarek i SMS) w swojej lidze leją każdego po 5,6 albo 7-0 i tracą bardzo mało bramek a co za tym idzie bramkarze mają bardzo mało okazji do wykazania się więc nie czynią takich postępów jak właśnie w Szamotułach gdzie mają dużo interwencji w konsekwencji czego puszczają więcej bramek i popełniają więcej błędów ale właśnie na tych błędach się uczą i to wychodzi im na + a najlepszym świadectwem na to jest to,że ta szkółka wypromowała takich keeperów jak Fabian,Radek Cierzniak,Łukasz Załuska czy Kuba Jesionkowski!!!A o akademii Legii nic nie wiem i nie wiem czy jest to dobry wybór do nauki dla młodego bramkarza?No dobra trochę odbiegłem od tematu ale chodzi mi o to abyście zaproponowali do jakiej szkółki najlepiej się wybrać oprócz Szamotuł (mam nadzieję ,że nie będę musiał wybierać innej szkółki niż MSP ale lepiej dmuchać na zimne ;))?Oczywiście na testy mam zamiar wybrać się do większości szkółek które wymieniłem (myślę,że nawet do wszystkich) i wtedy zobaczę jak tam jest,jak pracuje się z bramkarzami itp. ale wolę wiedzieć coś z góry ;) więc proszę o pomoc i z góry dziękuje za odpowiedź!Pozdrawiam :)

Zmieniony przez - Dida999 w dniu 2008-03-14 22:50:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 449 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5387
Sam jestem uczniem Sms-u juz 6 rok , szkolenie bramkarzy jest tutaj na bardzo dobrym poziomie sa treningi indywidualne wiec jak cos polecam Nie mozesz patrzyc ze wygrywaja 6:0 itp , w ciagu chwili to sie zmienia wkraczaja to w nowe rozgrywki nie jest wcale tak ze zawsze jest tak lekko poza tym nawet jak tak uda ci sie wygrac lige to przychodza MP i tam juz na pewno tak nie ma . Jak cos w SMS nie jest zle jak dla bramkarza ale duza konkurencja jest :)

Dopóki nie osiągniesz granic wytrzymałości nie czujesz że żyjesz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28
A moze mi ktos pomoc bo wiecie jestem pomocnikiem i szukam szkolki do szkolenia najlepszych pomocnikow wiem ze jest cos takiego ja MSP ktora szkoli bramkarzy:P ale moj klub w ktorym gram podejmowal Grodzisk i przegralismy 1:0 to malo:P a i nie mamy w czym wybierac jest 3000 mieszkancow...ale wracajac do tematu szkolka najlepsza dla pomocnika(oczywiscie gram takze w ataku i w obronie) jestem rocznika 92
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Piłkarski

Następny temat

12 kolejka ekstraklasy

WHEY premium