SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkółki Piłkarskie

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 344624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 644
Grałem. Po co miałbym kłamać ? w Lipcu kończę 16 lat...dostałem piłkę na sam na sam i strzeliłem. Żaden mądry człowiek nie da 15 latka do seniorów ?? Widzisz... chyba głupi jest ten trener. Chociaż ja tak nie uważam... Ale tak było... Sparing, czas na sprawdzenie. Po za trickami potrafię też biegać, podawać i przede wszystkim myśleć kolego ;) Wiem co to jest grać zimą, zapewniam. Chociażby dziś...przed chwilą wróciłem z boiska...a w Lubuskim niestety śniegu spadło i całe boisko białe ;] Taka ta pogoda widzisz... Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28
Wiecie sam gralem w seniorach ale tylko 10 min i nie mialem z tego frajdy kazda pilke z gory i na dobieg przegrywalem ale sie dzieki temu duzo nauczylem bo trzeba walczyc zeby wygyrwac:P a on nie powinien sie tak przechwalac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Ale kolego nikt tutaj się nie przechwala. To, że zagrał w seniorach to dla niego duży plus

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 644
Wydaje mi się, że po to forum jest aby dzielić się swoimi doświadczeniami...jeżeli uważasz to za przechwalanie...może masz jakieś ko0mpleksy ? Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 876
ja ******le . skonczcie to . po *** wy sie klocicie ; > moze sie spotkacie za pare lat na ligowych boiskach a nie . powodzenia zycze. gdzie ty grasz w tych niemczech ;) cr?

rabandinho : )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 644
w Schwarz-Weiß Keune
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 294
CR7 <--- wierze ci że nie poświecasz dużo czasu na tricki bo nie były najlepszej jakości ..(sam trenuje) i jak mówicie że technika jest na boisku nie potrzebna to aż się śmiac chce ...ja na boisku dużo drybluje i może nie zawsze kończy się to tak jak bym chciał ale chodzi o to żeby byc zadowolonym z własnej gry a nei grac tak jak ci każą (wiem że trudno jest grac dryblingiem bo często mają pretensje nie tylko trenerzy ) ale właśnie za mój styl gry gram teraz w seniorach ...

pozdro : chłopaki

P.S kto jedzie do Szamotuł na testy ???

(...)Chcąc być najlepszym ,musisz walczyć (...)

(...)Marzenia same się nie spełnią ,trzeba o nie walczyć(...)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28
Ja mam zamiar wlasnie bede dzownic :D A ty chyba nie wiesz ze grac zmina na lace bo takie jakie my mamy boisko to chyba w zyciu na takim nie grales krzywe jak du** starej babci:P mam wilkie nadzieje ze sie dostane ale nie bede zawiedziny jak mi sie nie uda:P jestem rocznika :92
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 82
Akademia piłkarska Remes

Znakomity kompleks sportowy w Opalenicy jest areną rozgrywania turnieju REMES&#174; CUP. Właściciele obiektu nie chcieli jednak, aby przez resztę roku był on nieużywany. W związku z tym na obiektach trenują piłkarze miejscowego Promienia Opalenica, którego firma REMES&#174; jest głównym sponsorem, a także piłkarze Akademii Piłkarskiej REMES&#174;, powstałej 3 lata temu i skupiającej najzdolniejszą młodzież z całego kraju.

Młodzi piłkarze trenują pod okiem najlepszych specjalistów. Oprócz kadry trenerskiej, wspomaganej regularnie przez takie autorytety, jak Dariusz Dziekanowski, Czesław Michniewicz, Stefan Majewski i Michał Globisz, na rzecz piłkarzy pracują dietetycy, psycholog, a także jeden z najbardziej znanych w Polsce fizjologów &#8211; prof. Jan Chmura.

Taka kadra opiekunów pozwala młodzieży na komfortowe i profesjonalne podnoszenie swoich umiejętności piłkarskich. Owocuje to w przyszłości w transferach i powołaniach do reprezentacji w różnych kategoriach wiekowych. Piłkarze Akademii Piłkarskiej REMES&#174; regularnie pojawiają się na konsultacjach kadry, wielu z nich bardzo często przebywa na sprawdzianach w klubach pierwszoligowych, gdzie na pewno warto zrobić dobre wrażenie, zabłysnąć formą i techniką gry. W efekcie ich nazwiska często trafiają do notesów trenerów, którzy śledzą ich rozwój. Niektórzy z młodych piłkarzy już teraz zrobili krok do wielkiej kariery. Kilku z nich, dzięki swoim wysokim umiejętnościom oraz znakomitym kontaktom Andrzeja Juskowiaka (współpracujący z Akademią król strzelców igrzysk w Barcelonie) trafiło do zespołów zagranicznych. Takie kluby, jak grające w Młodej Bundeslidze VFL Leverkusen, VFL Wolfsburg czy hiszpański Real Murcia, to aktualne kluby &#8222;wypożyczonych&#8221; z REMESU&#174; młodych talentów.

Kadra Akademii nie jest zamknięta. Dwa razy w miesiącu organizowane są 3-dniowe testy, w wyniku których kadra szkoleniowa i właściciele Akademii proponują pozostanie w szkółce najlepszym zawodnikom.

Młodzi piłkarze mają tu znakomite warunki do rozwoju. Wszyscy mają zapewnione wyżywienie, uczęszczają do miejscowego liceum, w którym klasa o profilu sportowym ma zajęcia zsynchronizowane z treningami oraz wyjazdami na mecze.

W naszym kraju pewną nowością jest również fakt, że chłopcy nie mieszkają w internacie, a u rodzin &#8222;zastępczych&#8221;, które czuwają nad ich edukacją oraz bezpieczeństwem.

Wszystkich chłopców chętnych do gry w Akademii zachęcamy do przyjazdu na testy. Bliższych informacji udziela szef skautów, trener Aleksiej Tiereszczenko, pod numerem tel.: 515 185 979.

P.S. Jak ktoś zadzwoni to niech się podzieli informacjami jakie nabędzie bo z pewnością sie przydadzą...ja jakoś nie mam "odwagi" dzwonić:D

Co do tych seniorów to ja też mam 15 lat (w listopadzie bedzie 16) i choć nie grałem w zadnym sparingu to trenowałem z seniorami ponad 3 tyg i nie było tak źle, ale niestety nasi seniorzy są w 5 lidze(A klasa):/ ale przynajmniej tyle...a moi koledzy tez juz "debiutowali" w seniorach ale w innej druzynie i 2 z nich zaliczyło juz pierwsze trafienia:D

Pozdrooooo chłopaki;P

Zmieniony przez - Henry_14 w dniu 2008-03-20 10:02:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 575
Mieli chcieli wziasc do seniorow ,do A klasy ,ale sie nie zgodzilem ,bo szkoda nog w tych ligach ,a wole sobie w juniorach jeszcze pograc i moze przejsc do innego klubu i tez mam 15 lat:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Piłkarski

Następny temat

12 kolejka ekstraklasy

WHEY premium