SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkółki Piłkarskie

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 344617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 201
gucio to nie ja bylem !! ten co wziol koszulke i na boku milczal i smialo sie z niego z 60 osob xD ja mialem czarna koszulke celticu ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 324
Zapoda mi ktos jakąś szkółke gdzie sie same lamy dostają ?

Trening czyni Mistrza ale nie w moim przypadku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 270
Dida999 : ja jade w pon. do SmS Łódź n testy . Dostałem się do Remesu Opalennicy i do Lidera Włocławek . Niewiem co zrobić ... Jade jeszcze do SMS . Ciekawe jaki będzie poziom czy tak wysoki jak na Remesie czy niski jak w Liderze ? ... Dozobaczenia DIda ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 270
Ejj jak myślicie patrzą np. troche inaczej na niższych zawodników chodzi mi głównie że jak przegrywają w walce np. bark w bark albo sie odbiajają od silniejych >>?? I czy 1.62 i 57kg to dobre warunki czy słabe ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401
Robinho zależy na jakiej grasz pozycji!Na pewno jeśli jesteś bramkarzem,lub środkowym obrońcą to zwracają na to uwagę!A jeśli grasz ofensywnie to raczej nie!!Na pewno to,że jesteś niższy nadrabiasz dynamiką,zwrotnością,sprytem lub czymś jeszcze!!Więc nie przejmuj się bo np.taki Messi też jest mały ale za to jak gra ;)!!Pozdrawiam i do zobaczenia jutro w Łodzi ;)!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401
Aha i panowie jeszcze jedno : nie wiecie czy jutro testy w SMS-ie Łódź będą prowadzone na sztucznej czy raczej naturalnej nawierzchni?????Proszę o w miarę szybką odpowiedź!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 112
tym co sie nie dostali do gwarka np a szukaja dobrej szkoly polecam sms bielsko -biala moj obecny klub naprawde jest to dobry klub...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 138
Ej, a nie wiecie czy na Mazowszu są jakieś szkółki oprócz Warszawskich?? Proszę o szybką odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 201
zamierzam jechac do bielska na testy :/ no ale gdyby mi sie nie udalo to sa gdzies jeszcze testy ? oprocz bielska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 270
Dida : ja gram na ataku niski ciemny w bialej koszulce będe i pomarańczowych butach pewnie mnie rozpoznasz . Ja własnie niewiem ale chyba nie na sztucznej bo rok temu były na normalnej nawierzchni ale biore halowki i buty piłkarskie.... A niewiesz czy wziąść piłke swoją ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Piłkarski

Następny temat

12 kolejka ekstraklasy

WHEY premium