SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkółki Piłkarskie

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 344580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 876
nazwa klubu: MSP Szamotuły
miejscowość: Szamotuły
prezes klubu: A.Dawidziuk 0-602 469-526
adres:
ul.Obornicka 12
64-500 SZAMOTUŁY

tel.: 0-602 469-526
fax: 0-602 504-885

rabandinho : )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22
Ja dostałem się do szkółki III ligowej Polonii Słubice, są tam super boiska treningowe (4+ jedno główne), klub płaci ci za internat, trzeba tylko płacić za jedzenie. Byłem wcześniej na testach w Opalenicy jednak sie nie udało:P Dostałem sie także wcześniej do UKP Zielona Góra jednak były problemy z internatem i ostatecznie nie poszedłem tam :}
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22
Jestem rocznik 91 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 920
Zazdroszcze wam wszystkim młodszym ;) Sam jestem z rocznika 89 i teraz jest juz troche za pozno...pozatym mieszkam na podkarpaciu a tu jest dosc miernie jezeli chodzi o rozwój.

Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 279
k3nny89 kolego grałem w 2003roku w słubicach turniej trans graniczny, byłem w druzynie reprezentacji wielkopolski. Masz rację że obiekt jak i reszta są na dość wysokim poziomie w końcu tam jest 3 liga. Mieszkałem w tym hoteliku który jest koło stadionu, pamietam ze były tam jeszcze korty tenisowe i odkryte baseny zaraz koło płyty boiska. Potem miałem przerwe w graniu z powodu wypadania mi dysku w odcinku lędzwiowym, ale mimo tej kontuzji od 2,5 lat pnę się znowu w górę i mysle ze będzie jak najlepiej. Ktoś napisął tutaj z podkarpacia ze ejst 89 rocznik i że jest już zapuźno, kolego w cale nie na roczniki 87 jeszcze nie ejst za puźno jak sie chce to mozna wszystko osiagnąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 920
Tak ? To napisz mi gdzie ew. moge 'zapukać'...chetnie skorzystam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 920
Gram w klubie od ok.10 lat, z sezonu na sezon idzie mi coraz lepiej. Przedemną ostatni sezon w juniorach. Mam za soba debiut w meczu seniorkskim z Krośnianką Karpaty Krosno. Powoli zaczynam przygode z seniorami. Klub jest malutki, pozatym jest wiele problemow organizacyjnych o ktorych nie warto pisac publicznie. Zamierzam zagrac ostatni sezon w juniorach w tym klubie...co dalej ? I tu wlasnie pojawia sie wielki znak zapytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89
wiecie moze czy sa testy dla rocznika 91?kiedy i w jakim klubie!prosze o odpowiedz bardzo zalezy mi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89
prosze bardzo o odpowiedz na moje wczesniejsze pytanie zalezy mi na czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22
Ja od 10 roku życia gram w małym klubie, który gra w Lidze Okręgowej, więc jednak sie da chyba wybić :P a zresztą na testu do Słubic pojechało 5 osób z naszego klubu i odziwo wszyscy się dostali :P Jeśli sie chce to można ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Piłkarski

Następny temat

12 kolejka ekstraklasy

WHEY premium