SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkółki Piłkarskie

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 344586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 644
Witam!

Rozmawiałem już z Trenerem MSP SZAMOTUŁY. Test Coopera zrobię 3000-3200 ( biegam co 3 dzień ), na 30 metrów mam 4,7. Żonglerek prawa, lewa noga 350. Cykl głowa-kolano-noga około 15-25 razy to samo z cyklem głowa-noga. Gram na pozycji Ofensywnej. Jeżeli wypadnie dobrze gierka mam szanse aby się dostać ?? Jacy ludzie tam przychodzą ? Słyszałem, że połowa to przeciętni, którzy mają się za nie wiadomo kogo..a są słabi jak barszcz... Z góry dzięki za odpowiedz i pozdrawiam javascript: test('');
javascript: test('');
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63
Witam, co do Szamotuł to zwątpiłem czy aby napewno jest to poważna szkółka... chodzi o to iż, próbowałem się kontaktować z klubem aby pojechać na testy gdy się dodzwoniłem, dostałem odmowę ponieważ jestem za niski... wzrost około 175cm na 92 rocznik to chyba nie tak źle? a zresztą ocenia się po umiejętnościach a nie warunkach... wydało mi się to conajmniej dziwne jak na tak poważną szkółke, czy ktoś spotkał się z czymś podobnym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 644
Skoro tak Ci powiedzieli to pewnie jesteś bramkarzem nie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28
wiesz co ci radze zacznij grac z seniorami lub starszymi zawodnikami... a po gim idz to jakiejs szkolki:PSam szukam teraz szkolki i mam pytanie kiedy sa nabory do jakiejs szkolki rocznik 92
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28
Ehh wiem co czujesz ja poroboje do gwarku i mam 169... Troszku tak to odebrali jak by musieli mnie przyjac:/Ale ja im pokaze co to znaczy grac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28
do C.R7-MANU...szczerze to ty sobie z ta zaglerka odpusc;P dla mnie jest to chore lubie sie bawic pilka ale grac na boisku a bawienie i chwalnie sie ze potrafi sie zrobic 350...to wiesz ty sobie jedz do Florentiny to cie zbrechaja oni na to nie patrza!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75
a jakie jeszcze szkolki r91 proponujecie. I PISZCIE WIECEJ COS O TESTACH tzn kiedy sa bo teraz to raczej wszystkich interesuje

ks warta-sieradz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 229
kuzio92 warunki jak na bramkarza ja jestem rocznik 93 i mam wzrostu 179cm nie chwale sie. Kuzio sproboj jeszcze raz zadzwonic i sie spytac.ja będęna bank próbowal do MSP szamotuły sadze ze kto tam jedzie robi z siebie gwiazdki a po za tym sa to napewno przeciętniacy niewyrózniajacy sie ,,dzieci" myślą ze jak zaloża f50 za 500zl to wszystko potrafia,nie na tym rzecz polega.Kuzio 92 proboj tez do innych szkoł.Pozdro

,,Szczecin moim miastem Pogoń moim życiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 644
Z tricków potrafię wszystko ( mam video ) żonglerkę trenuje ostatnio i cykle bo słyszałem, ze to ma tam być... Wątpię żeby dali mi piłkę i kazali trickować... Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 294
cr7 daj filmik

(...)Chcąc być najlepszym ,musisz walczyć (...)

(...)Marzenia same się nie spełnią ,trzeba o nie walczyć(...)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Piłkarski

Następny temat

12 kolejka ekstraklasy

WHEY premium