SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkółki Piłkarskie

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 344583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 86
dla wszystkich niewiedzacycj w sobote jest trening w szamotulch rocznika 92 o
15.00

Jedyna sluszna droga--Pogon Czawartoligowa!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 251
Ludzie czy wy ****a jesteście ślepi czy nie umiecie czytać???? Napisałem we wcześniejszych postach ze jestem z rocznika 90 gram w juniorach starszych a seniorzy grają w III Lidze ale ja jako jedyny trenuje z seniorami i wystepuje z nimi nieraz w jakiś sparingach!!!! Ale nie chce grac w tym zespole jeszcze jestem młody i chciałbym iśc do jakiejś szkołki albo klubu 1 ligowego gdzie jest mloda ekstraklasa lub 2 ligowego zeby sie jeszcze rozwijać!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 753
90 rocznik w 3 lidze ??? <hahaha>

"IMPOSSIBLE IS NOTHING"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 251
Zapraszam do podstawówki nauczyć sie czytać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 920
Pomyśl i poczytaj zanim cokolwiek napiszesz chłopku roztropku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 920
A do FFX - to czego Ci chłopie jeszcze brakuje ? Bo nie kapuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 920
A pozatym jakbys jasno dał do zrozumienia ze grasz w juniorach, gdzie druzyna seniorska gra w III lidze to nikt by Ci nic nie pisał. Nie warto sie przechwalac ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 251
Sorka źle sie zrozumieliśmy:P ale teraz chodzi mi o to że w tej drużynie nic nie osiagne ponieważ juniorzy graja w lidze okregowej i jak juz bysmy weszli do LDJ to dopiero za rok a wtedy to mi juz zostanie tylko rok gry w juniorach i chce sie wybic gdzieś wyżej i dlatego myśle o jakiejś szkółce :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 920
Wszystko w porządku...ale jezeli masz dobrego trenera, dobrą baze w klubie to narazie nie ma potrzeby się "wybijać". Nawet jezeli nie awansujecie to nic sie nie stanie. Trzymaj się żelaznej zasady - trenuj, trenuj i jeszcze raz trenuj ;) Masz wg. mnie wymarzone miejsce do rozwoju. Bo wydawać by się mogło, ze gra w juniorach np: Wisły Kraków jest duzo lepsza od gry w zespołach juniorskich np III ligowych. Nic bardziej mylnego. Wydaje mi sie, ze szansa na wybicie sie jest taka sama zarówno w I i III lidze. Przykład ? Kuba Błaszczykowski. Raków Częstochowa-Wisła-Borussia Dortmund, gdzie robi istną furorę. Z III ligi łatwo jest się wybić gdzies wyzej. Bo zaczynając w I lidze trzeba od razu coś pokazac zeby grać...inaczej kończy się w średniaku III a nawet IV ligi. Nie zgadzasz sie ze mną ? Masz prawo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 279
FFX w szkółce to sie na pewno nie wybijesz bo kolego duzo bym tu musiał o sobie pisać, nie jeden artykuł o mnie czytaliscie i niejedną bramke widzieliście ale nie o to chodzi, to jest forum i tutaj jest sie anonimowym. kolego FFX czy ty myślisz ze pujdziesz do szkółki piłkarskiej i dadza cie od razu do 2 ligi??????? hheee kolego jestem z poznania ale pochodze z szamotuł które mieszczą sie 30km od poznania. Koleś tam najpierw zawodnicy sa wypożyczani do sparty szamotuły (okręgówka) kłosa gałowo (A klasa) sparty oborniki (4liga) sokól pniewy (4liga) i w tych klubach najczesciej ladują, potem większosc łapie kontuzje i....KONIEC!!!! marzeń. Każdy z was myśli ze szkólki są dobre ta w szamotułach moze ejst ale dla bramkarzy którzy nie mówie tu o łukaszu fabiańskim czy radku cierzniaku którzy w jakis sposób się wybili ale mówie tu o obecnych młodcyh zawdonikach którzy grają tylko za to że ojciec jeden czy drugiego dołoży trochę do interesu, tak wyglada zycie w układach jeżeli nie masz układów i nie pchasz sie łokciami i nogami to choćbys był lepszy od ronaldinho to i tak sie zmarnujesz w niskich ligach bo nikt cie nie zaówazy a za żółtodzioba nikt kasy nie zapłaci. Jak maszmozliwośc grnaia w tej 3 lidze to graj az za rok lub dwa nie beziesz grął ogonków tylko całe mecze i co wazne grał dobrze a jak bedziesz grał dobrze to cie zauważą ci co maja cie zauważyć. Jeżeli myślisz inaczej to albo sodówka ci uderzyła do głowy i myślisz ze jesteś mistrzem to się mylisz bo mistrzem nie ejst sie nigdy zawsze kolejny dzień treningu cię ulepsza. Grałem w kadrze i nie jedden zawodnik który sie dobrze zapowiadał teraz nie ma w głowie już grania tylko przestał i pracują bądz sie ucza bo piłkarzem można zostac mając szczęscie, talent i wolę zwyciestwa. W polskiej lidze nie ma piłkrzy sa tylko przecietni kopacze. "Kolega Piotrek Reiss zawsze powtarza- ilu jest takich którzy byli lepsi odemnie i nie osiągnęli nic, a ilu jest gorszych odemnie którzy zaszli wyzej niż ja".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Piłkarski

Następny temat

12 kolejka ekstraklasy

WHEY premium