SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkółki Piłkarskie

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 344597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 173
Demart co Ty pie**lisz za przeproszeniem?! Grodzisk się nie łączy najszybciej w nastepnym sezonie. Grodzisk Żadnych kosztów wszystko opłacają. Dostajesz mieszkanie w 3-4 a nie burse. Dresy , torby , obuwie wszystko dostajesz. Super obozy treningowe. i Najlepszy ośrodek w Polce! Pod względem wyposażenia razem z Wronkami mają jedyną taką odnowe biologiczną w Polsce. Nie mówiąc o stanie boisk.
Miałem wielu przyjaciół co było w szamotułach i konczyło na 4lidze max 3! Kumpel gra w grodzisku mówili mu to samo ... Pierwszy zespół i możliwość gry w 2ligowych klubach!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Może mi ktoś powie jakie są najlepsze szkółki w wielkopolsce?
Poda ich telefony.Z góry dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 152
Najlepsze szkółki w wielkopolsce to MSP Szamotuły i Amica Wronki. Ale w Szamotułach już jest po tesach a Amiki szkółka łączy się od nowego sezonu z Lechem więc tylko lech zostaje.
www.lech.poznan.pl - tam wszystko znajdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64
Siema, kto był na pierwszym treningu gwarka r.92?? moje gg 4189506 PISZcie. PZDR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
Ja tam jak czytam wasze posty to za przeproszeniem mam na nie wy***ane ... Jak jesteś dobrym zawodnikiem i robisz wszystko żeby kiedyś zagrać w I czy II lidze i naprawdę masz trochę talentu to napewno się wybijesz . Wystarczy zwykła szkółka nie tam jakieś SMS , Szamotuły , Lechy ... Pójdziesz do normalnej szkółki która ma dobrą baze treningową dobrych trenerów którzy potrafią pokierować i się wybijesz ...P.R.O.S.T.E. ... Pozdrawiam i życzę każdemu powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 349
Bociek10 - Gdyby wystarczylo isc do zwykłej szkółki to wybijało wiekszosc kazdej z druzyn zakładajac ze maja talent. Dobra szkoła - ok, talent - ok ale przy tym wszystkim jeszcze trzeba mieć troche szczęscia...

Śląski charakter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401
Bociek10 dostałeś się to tego SMS-u??Jak tak to jedziesz w sierpniu na obóz do Ciechocinka??Jak tak to od przyszłego sezonu gramy w jednym teamie :) a tak w ogóle jak będziesz miał chwile to napisz do mnie na gg.924907 to pogadamy trochę na temat futbolu <lol> ;) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 633
Witam Was moglibyscie podac gdzie sie odbywaja i w jakim terminie najblizsze testy o ktorych cos wiecie? prosze o odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
Mam pytanie czy w Szamotułach są jeszcze Testy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
Rocznik 93
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Piłkarski

Następny temat

12 kolejka ekstraklasy

WHEY premium