SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkółki Piłkarskie

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 344623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 876
na tym samym ****a .domin ty 91 ? czy 92 ? ja moze przejade sie tak do picu na 91 naabor ;p.. btw moj kolega 92 tez przeszedl testy . ;) 17 maja sie dostanie i tyle; )

Zmieniony przez - rabandzia w dniu 2008-04-13 13:48:33

rabandinho : )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75
gwarek nie jest szkola profesjonalna skoro po 25 minutowej gierce stwierdzili kto sie nadaje a kto nie.ja tez tam bylem i sie nie dostalem ale nie wiem na co ci trenerzy patrzyli.u mnie w druzynie"c" wyroznial sie srodkowy pomocnik obronca byl dobry i nikogo nie wybrali,za to wzieli jakiegos typa co jak dostal pilke to nie wiedzial co zrobic..nie polecam tamtej szkoly bo wydaje mi sie ze nie znaja sie tam na pilce noznej.a najbardziej sie wkurzylem na to ze jechalem 3godziny zeby sobie pograc w pilke 25minut.zalll

ks warta-sieradz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6594
A co by było, gdyby na testy przyszedł ktoś z rocznika 89 :D Jak weryfikują wiek itp.?
jonarups, skoro było tak, jak mówisz, to może miałbym szansę się dostać (bo w porównaniu do ludzi z 89', którzy np. GRAJĄ JUŻ W KADRZE POLSKI to...cóż...Bo tak ogólnie to źle nie jest).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 751
Wiecie może na co najbardziej zwracają uwagę u bocznych pomocników, co na testach jest dla pomocników?
z góry dzięki;)

..Piłka jest jdna a bramki są 2..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 876
jonerups ! wreszcie ktos to zauwazyl ; ) sam bylem wkurzony na to ;d bo ja mialem w tamtym roku najwiecej goli , asyst , podan , pilki przy nodze . wszystko . gralem 5 meczy i w kazdym bylem jednym z lepszych . niektorych lepszych tez nie wzieli . mnie dali na liste rezerwowa . po czym podziekowalem i poszedlem .a wybrali niektorych jakis plackow co ledwo kopac umieli .. testy u nich sa do bani wg mnie . po 20 minutach ocenic potencjal gracza? watpie ze nawet leo benhaker by potrafil . moze cos powiedziec by powiedzial .ale i tak to nie ma znaczenie . testy na gwarku to kicz . ale szkolenie jest juz lepsze;)

rabandinho : )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 151
jeśli tutaj cały czas mowa o szkole sms gwarek zabrze to moim zdaniem poza sms-sem łodź jest to druga szkoła sportowa w polsce.Ja będę za rok składał podania albo tak : SMS Kraków,SMS Gwarek Zabrze i LO SB albo zamiast LO SB do SMS Bielsko-Biała :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 201
messi masz jakies namiary do krakowa i bielsko biala bo tez musze do 2 i 3 szkoly zlozyc podania :P ale pierwsze powalcze w gwarku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6594
rabandzia, oceń dokładnie poziom tych "lam", co potrafili a czego nie ;D Bo jak byli tacy słabi, to jadę na te testy (wezmę jeszcze paru kumpli, którzy grają "nie najlepiej" coby się wyróżnić z tłumu ) i będe rządził!
A jak to nie pomoże, to na następnych testach będe udawał, że piłkę po raz pierwszy widze w życiu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 294
wie ktoś na co patrzą trenerzy przy skrzydłowych ???

(...)Chcąc być najlepszym ,musisz walczyć (...)

(...)Marzenia same się nie spełnią ,trzeba o nie walczyć(...)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 294
najlepiej w MSP

(...)Chcąc być najlepszym ,musisz walczyć (...)

(...)Marzenia same się nie spełnią ,trzeba o nie walczyć(...)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Piłkarski

Następny temat

12 kolejka ekstraklasy

WHEY premium