SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkółki Piłkarskie

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 344592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 751
w remesie 2 razy w miesiącu...:P

..Piłka jest jdna a bramki są 2..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 314
widzisz ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1746
rabandzia z tego co rzeczytalem jestes 91 rocznik, więc raczej sobie już w kadrze województwa nie pograsz, bo teraz najstarszy rocznik to chyba 92 ;):PP
I mam takie pytanko. Jeżeli się orientujecie to do jakich klubów najlepiej teraz się starać o dostanie się;>? Dodam, że jestem z Dolnego Śląska i mierze raczej w tereny górnego śląska, dolnego sląska i moze wlkp. Jakie tam najlepsze drużyny :P
pozdrawiam

Lepiej jest umrzeć stojąc niż życ na kolanach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 876
no jestem 91 i ****a wali mnie to ; D czy uwazacie mnie za starego pryka ? oj nie nie ;d 16 lat :P za miesiac 17. jak wywalczymy M-ke z r/r to bedzie gitara. jak nie to albo bede gral tam w rezerwach albo w juniorach starszych jako swoj rocznik ; ) bo teraz tez gram w starszych a nie w mlodszych ; ) albo odejde do jakies dobrego klubu ; )

rabandinho : )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 243
Siemka.Moglby ktos mi napisac jakie sa dosyć dobre szkoly pilkarskie gdzies niezbyt daleko Czestochowy(Śląskie).Chodzi mi o Liceum/technikum.Prosze o jak najszybsza odpowiedz .pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1746
Ale jak śmiem uważać, że jestes stary? ;pp Tylko mówie, że już chyba nie ma kadry wojewodztwa 91 roku.
ponawiam moje pytanie ;)

Lepiej jest umrzeć stojąc niż życ na kolanach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 314
jest kadra Wlkp.91 ale tylko teraz to na tej zasadzie jak juniorzy mlodsi i starsi chyba jest z pozniej juz co rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 876
Śląsk to przede wszystkim : Gwarek Zabrze (szkółka) , Górnik Zabrze , GKS Katowice , Odra Wodzisław. Tyle ; P nie wiem jak tam piast gliwice

nie polecam zantki chorzow ; )

rabandinho : )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 273
i na dolnym SLasku Miedź Legnica i Zagłębie Lubin się tylko liczą ;] ale tak jak mówiłem skoro mówisz że jesteś z dolnego śląska polecam Słubice bardzo dużo osób z Dolnego tam gra i ma zamiar grać np ja:) jestem z Legnicy;] a Ty?

LFC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1746
Bystrzyca Kłodzka ^^... Zaraz koło ''granicy'' polsko-czeskiej ;p. Troche wszędzie mam daleko, ale nie narzekam:P. A Ty grasz w Miedzi ;>?

Lepiej jest umrzeć stojąc niż życ na kolanach...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Piłkarski

Następny temat

12 kolejka ekstraklasy

WHEY premium