SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkółki Piłkarskie

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 344585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50
co do trenerów to bym się kłócił byłem tam na 2 rundzie selekcji i co ??? (nie wyszło) ale widząc jak nas trenowali mogę stwierdzić że napewno lepszych ma UKP ZG :P remes bu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 173
Panowie podajcie numer tego szefa scoutingu z Opalenicy bo ich strona jest w przebudowie i nie można go dostać ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 751
rubi_real mógłbyś mi powiedzieć co takiego miałeś na testach? i dlaczego sadzisz, że UKP ma lepszych trenerów;p?

..Piłka jest jdna a bramki są 2..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50
na pierwszych czy juz po preeliminacjach ">'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 751
noo te i te

..Piłka jest jdna a bramki są 2..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 102
cos umarło forum... :/ już nikt się do szkółek nie wybiera ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50
sala 30 m zabawa z piłkami strzały z bani strzaly lewa / prawa. gierka a te drugie długie.... / / / a pomysl jak mozna w wakacje się wybirać niektórzy maja zgrupowania inni wakacje ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50
Witam wszystkich!
chciałem polecić wszystkim Akademie Piłkarska "Polonia Słubice"
tutaj macie małe info:
Akademia Piłkarska Polonii Słubice

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych chłopców z roczników 1992-1995 do wstępowania do nowo utworzonej Akademii Piłkarskiej przy Polonii Słubice. Wyżej wymienione roczniki rozpoczną zajęcia w akademii na przełomie sierpnia/września 2008 roku, jednak już dziś można zgłaszać chęć przystąpienia do jej struktur. Dzięki akademii powstaną na początku dwie klasy sportowe (rocznik 1992 klasa sportowa w Zespole Szkół Technicznych oraz dla rocznika 1995 - klasa sportowa w Gimnazjum nr 1 w Słubicach), w których liczba lekcji wychowania fizycznego zostanie znacząco zwiększona. Pytania dotyczące akademii jak i zapisy do niej można kierować do Prezesa klubu Pana Mirosława Wrzesińskiego najlepiej poprzez pocztę elektroniczną: [email protected].

Teraz podaje dlaczego wybrałem akurat tą szkółkę
-po 1 bardzo niskie koszty (280 zł miesięcznie)
-po 2 możesz wybrać do jakiej idziesz szkoły (technikum czy liceum)
-po 3 super baza treningowa (pod koniec podam stronke Polonii gdzie można wszystko zobaczyć)
-po 4 akademia ta brała juz udział kilka razy w Mistrzostwach Polski Juniorów i robi to do tej pory
-po 5 w takich klubach jak Gwarek czy coś nie ma seniorów i często można zostać na lodzie a tam macie 3 ligę i co roku do 1 składu wchodzi po 5,6 juniorów
-po 6 w klubie jak Gwarek o mistrzostwo ligi jest bardzo ciężko i rzadko występuje się w Mistrzostwach Polski chyba że rocznik jest bardzo dobry a w Polonii co roku walka rozgrywa się miedzy nimi a UKP Zielona Góra
-po 7 w tym roku kandydatów do 92 rocznika jest ponad 100 z całej Polski a miejsc tylko 12 i coś o tym świadczy
-po 8 testy odbywają się cały rok bo w lato szkółka nie dała rady rpzeprowadzić ich dla wszystkich (ja już byłem i się dostałem na prawdę polecam zapraszają na turnieje i gra się w barwach Polonii z innymi testowanymi zawodnikami)
-po 9 akademia ta wcale nie jest gorsza niż wiele innych bardzo dobrych akademii w Polsce np z Remesem w tym roku przegrali 3:0(1:0)na ich terenie w eksperymentalnym składzie(0 zgrania) Mecz był bardzo wyrównany

Plusów jest jeszcze bardzo dużo ale cięzko mi teraz wymienić w razie czego pisać do mnie na gg lub coś to udzielę informacji lub bezpośrednio do prezesa Polonii który zajmuje się rekrutacją :
[email protected].
[http://www.polonia.slubice.pl/aktualnosci.php]
na tej stronie macie wszelkie informacje jak i zdjęcia bazy treningowej na prawde polecam!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 751
cos mi sie wydaje, że rubi_real skopiowales ta promocjee do Polonii bo kiedyś już to widziałem;]]] i powiem Ci, ze zabardzo przchwalona jest ta "akaaaademia"

..Piłka jest jdna a bramki są 2..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43
siema Panowie ...wie ktos moze czy sa teraz na koniec listopada w srode testy w remes opalenicy ?? ? pisac....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Piłkarski

Następny temat

12 kolejka ekstraklasy

WHEY premium