SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkółki Piłkarskie

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 344603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401
No ja wyjechałem dokładnie o 6.15 a w Łodzi byłem o 9.20 i praktycznie od razu poszedłem do szatni przebrać się i na testy więc na pewno nie byłem tak ,,sprawny" jak na co dzień!Na twoim miejscu jak dostaniesz się do SMS-u to zdecydowanie wybrałbym SMS a jeśli nie to idź do Opalenicy!!!Może i Lider Wrocławek prężnie się rozwija ale lepszych warunków do treningu niż w Opalenicy nie znajdziesz w całej Polsce!!Pozatym jak będziesz grał w Remesie i wyjdzie Ci dobry mecz np.przeciwko Lechowi i mogą się tobą zainteresować,ściągnąć do Poznania i kariera gotowa :)... Ja właśnie nie wiem co mam wybrać w razie jakbym się dostał :/ w Gwarku bardzo mi się podobało,dużo bardziej niż w SMS-ie!!Ale z tego co wiem w Łodzi lepiej pracuje się z bramkarzami niż w Zabrzu!!Ale za Gwarkiem przemawia to ,że tam ze 120 ludzi wybrali 16 najlepszych więc tam byłbym z tymi najlepszymi a w Łodzi wybierali ludzi do 4 klas czyli z 90 mogą przyjąć nawet około 75 więc tam byłbym jednym z wielu :(!!!Ale spokojnie nad tym będę się zastanawiał dopiero wtedy jak mnie przyjmą do SMS-u a na razie myślę tylko o Gwarku ;)!!
PS.Robinho jak coś to napiszę do Ciebie na gg.to pogadamy ;)ale dopiero wieczorkiem bo na razie nie dam rady ;)!Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401
Aha a jeśli chodzi o oceny w SMS-ie to na testach można był dostać maksymalnie 60pkt.!!Najwięcej można było zebrać oczywiście w gierce a później w testach sprawnościowych przyznawali albo 0 albo 2pkt(nie można było dostać 1 czyli oceny po środku albo dostawałeś 0 albo 2!!!Tak więc jak idealnie przeszedłeś test sprawnościowy (nie licząc gierki!) (czyli : szybkość,gibkość,strzał głową,strzał na bramkę prawą i lewą nogą) to mogłeś dostać 8 pkt.no i do tego oczywiście można było dostać 52 pkt za gierkę!!U bramkarzy było to trochę inaczej bo ze sprawności oceniali tylko gibkość i szybkość a kolejne pkt przyznawali za gierkę i bronienie strzałów na tym mini treningu strzeleckim ;)!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 201
dida proponuje ci isc do gwarka sam widziales jaki tam byl poziom nie bylo slabych ;] troche sie liczylo szczescia ;] a tak apropo mowili ile miejsc w lodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 876
w 91 bylo 260 ludzi i wybrali 15 ;) to jest cos ; ) a szczescie w 91 to juz tylko sie liczy. bo jak widzialem ze mnie nie wzieli i kilku dobrych moze i nawet lepszych ode mnie a wzieli jakis plackow to zal mi bylo siebie i tych dobrych . szkoda gadac;) Ale polecam Gwarek ; ) . moj kumpel tez sie dostal. w pierwszej czwórce . michał kołton sie nazywa ;)

rabandinho : )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 325
a jaki trzeba bylo uzyskac czas w tescie szybkosciowym zeby dostac max? ( ile mieliscie i na czym polegal test)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 199
Witam, chodzi ktoś z was do szkoły sportowej w Bielsku-Białej? Chciałem się dowiedzieć jak tam jest i czy warto tam iść. Teraz chodze do SMS w Mielcu ale w tym roku podobno ma być oblężenie na testach i boje się że mogę sie nie dostać, dlatego szukam jakiejś 2 opcji xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 270
Ok. Dida ... Czyli powiedz mi jeszcze raz jak pkt. gierke bo z tego co wiem to pkt np strzaly głową od 0-2 tak samo z szybkoscią gibkością i strzałami .. A za gierke można bylo dostac aż 52 pkt ??? wow ... ale bez kitu we Włoclawku też były trudniejsze testy chodzi mi o to że było 101 osób i dostawało się 28 więc to jest róznica niż SMS ... a w Opalennicy zbytnio mi sie nie podobało mi mam zdecydowanie najdalej ... :/
P.S. Jak coś DIDA to pogadamy jeszcze na gg ... Pozdrawiam ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 173
Dida mieszkam w Wlkp mój klub ma REMES Opalenica w grupie. Sam chciałem tam iśc lecz słyszałem jakie tam dają warunki w umowie! jak podpisujesz to masz klauzule ok. 250tys.(kumpel mi mówił co tam gra) i jesli klub z 1ligi chce Cie wykupić lub jakiś zagraniczny to musi taką kwote wpłacić. a wątpie że jakiś klub w Polsca zapłaci tyle za dobrze zapowiadającego się młodziezowca ;/. Wkoncu takie sa polskie realia ;/. Najlepsze warunki z 1ligi ma grodzisk. Takie wyposażenie wokół stadionu mają 2-3kluby w Polsce!!! Swojego czasu nawet Legia przyjeżdżała tu trenować :PP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 243
Chodzi ktoś do SMS Bielsko-Biała?wie ktoś jak tam jest ?jeśli tak to proszę o kontakt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Mam pytanko:d o szkółkę w Szamotułach
czy szkolka płaci za internat i wyzywienie:d
Jakie sa warunki:d
i kiedy sa nabory:D;D:D
prosze o szybki kontakkt na nr gg::3182655 lub mailem [email protected]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Piłkarski

Następny temat

12 kolejka ekstraklasy

WHEY premium