SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkółki Piłkarskie

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 344579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58
w sumie to najlepiej zadzwonic do szkolki, w szamotulach jeszcze przez caly czerwiec bede testy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89
ale mi chodzi do klubów!moze ktos wie cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 876
tak . ostatnio bylem w wiśle kraków i w lechu poznań . ale w obydwu przypadkach na duzo ludzi wybrali ich bardzo malo. ja dostalem sie do 5 rezerwowych ale chyba nici z tego bo kazdy tam pojdzie do szkoly. testy byly tam w maju. w czerwcu bodajze tez beda ale nie wiem juz kiedy ;/ moze ktos jeszcze wie o jakis dobrych klubach lub szkolach pilkarskich gdzie bd testy ? najlepiej do 10 czerwca

rabandinho : )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 876
marioreal !

gwarek ma dobre zaplecze treningowe i wspanialych trenerow. slyszalem ze co roku odpada paru gosci ale nie wiem jak to jest. ja tez dostalem sie do 5 rezerwowych ale chyba nic z tego . a gwarek to naprawde solidna firma. a internat slyszalem bez problemu /

rabandinho : )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 876
eloziommm . kielce maja dobra szkółke przeciez. ale kiedy tam testy sa to nie wiem. jutro testy drugie na lechu a ja nie moge jechac bo k....a chory jestem . zeby to bylo przeziebienie to looz ale to cos powazniejszego ;/ lipa .

rabandinho : )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 876
ktos tam pisal o testach w gwarku. otoz na poczatku masz rozgrzewke potem grasz mecz. po meczu wybieraja i z kazdego meczu wybiora np.8 i potem kolejne mecze i znow np.6 i potem zostaje 44 osoby i z nich zostaje 15. bo rok temu byl juz nabor i 15 ludzi zostanie z nich . wiec 15+15 =30 na klase. a gwarek ma liceum a nie technikum : ) szkoda bo technikum dluzsze i by sie pogralo wiecej : )

rabandinho : )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 277
Ja jade 18 czerwca na 10 : 00 do SMS Łodz rocznik 90'

~~Bez srzałów, nie wpadają bramki~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 753
no to masz szczęście bo SMS łódź to najlepsza szkółka pilkarska w POLSCE

"IMPOSSIBLE IS NOTHING"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89
jak ktoś bdzie widział kiedy są testy do korony kielce dla rocznika 91 to prosze o odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89
był ktoś dzis an testach w wiśle płock?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Piłkarski

Następny temat

12 kolejka ekstraklasy

WHEY premium