SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkółki Piłkarskie

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 344608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 294
kuzio a na jaką pozycje chcesz iśc ??

(...)Chcąc być najlepszym ,musisz walczyć (...)

(...)Marzenia same się nie spełnią ,trzeba o nie walczyć(...)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63
ja oczywiście bramkarz ;) wiem spróbuję jeszcze raz zadzwonić i przekonać szamotuły żeby chociaż pojechać na testy... i tam dać z siebie wszystko ;) wiadomo żę będę próbował gdzie indziej jak sie nie uda, a propo macie namiary do szkółek okolice dolnyśląsk i wielkopolskie województwa;] ? pozdrawiaaam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 144
elo ja chcialbym sie dowiedziec jakie sa warunki przyjecia do akademi w opalenicy mam zamiar zadzwonic tam niedlugo ale musze najpierw odbudowac forme po chorobie i musze wiedziec nad czym mam pracowac przez najblizsze tygodnie/miesiace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 144
to moj nr gg jak by ktos mogl mi pomoc. z gory dzia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 144
12784628
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 294
kuzio to moze faktycznie za mało wzrostu masz :PP

(...)Chcąc być najlepszym ,musisz walczyć (...)

(...)Marzenia same się nie spełnią ,trzeba o nie walczyć(...)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28
Moj kumpel 170 i rocznik 90 bramkarz i pozwolili mu przyjechac choc zniechacia:P ale jak tam znim bylem to strzelili mu tylko dwie bramik na 10 strzalow naprawde dobrze broni ale go nie przyjeli bo mowi ze jest "za mały" az zal mi tych trenerow mowia ze z kazdego zrobia "gwiazde" a tak naprawde boja sie ich brac:p np. leon mesi;P(FC BARCELONA) mial problemy ze wzrostem...i co on teraz wyprawia na bosisku:P...Kiedy jest nabor rocznika 92 do jakiejs szkolki:P:)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28
C.R7-MANU>>>>wiesz umnie w zespole jest ktos taki jak ty umie wiele trikow...praktycznie wszystkie ale co z tego jezeli nie umie o nia powalczyc i sadze ze te twoje tricki na nic ci sie nie przydadza sam wiele umiem ale zanim sie zaczelem uczyc to biegalem jak poje*** po boisku i walczylem o pilke i dawalem z siebie wszystko...zycze ci oczywiscie powodzenia:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 876
tak jest:P nie kazdy musi umiec podbic pile 350 razy czy 500 razy . to jeden *** . pokaz na co cie stac na boisku,przeglad pola , dokladnosc w graniu pily, wyjscie na pozycje . a nie ****a tricki . dodaje to skilla w technice ale nie przelecisz na boisku przez 8 chopa i ich nie wy***iesz bo na 4-5staniesz bo dostaniesz kose(wiem po sobie):)

rabandinho : )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 644
Taa...Nie znacie mnie ... zawsze walczę do ostatniego gwizdka, podania, wyjście na pozycje nie są dla mnie problemem. Pod czas meczu rzadko kiedy zrobię jakiś Trick. Zwody, Krzyżak, przerzucenie piętką ( jak ten turek nad Carlosem.. ale to już tylko czasem ) przekładanie piłki w biegu na styl C.Ronaldo. Jestem napastnikiem...zawsze jak dostane piłkę albo oddaje komuś lepiej ustawionemu albo strzelam najcelniej i najmocniej dodając piłce rotacji. Z reguły gram całe 90 minut. Po szkole jak nie mam treningu, robie lekcje i koło 19:00 idę na sztuczną podświetlaną trenować strzały, żonglerek której bym nie trenował gdyby nie to że może być ona na testach ! Na tricki nie poświęcam dużo czasu. Same wychodzą to zrobiłem sobie kompilacje. Każdy z tricków zrobiłem z 5-10 razy i wychodzi oczywiście nie zawsze do perfekcji. Trenuje to co mi potrzebne tzn. strzały, zwody na prędkości, trenowanie słabszej nogi. Koło 21:00 biegam ok. 3 km po drodze mam 5 górek co pozwala mi trenować przyspieszenie. Rezultatem jest to, że mam najwięcej goli w drużynie.

Filmy:
http://video.google.pl/videoplay?docid=8187897130103660046
http://video.google.pl/videoplay?docid=7152280203550564465&hl=pl
http://

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Piłkarski

Następny temat

12 kolejka ekstraklasy

WHEY premium