SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja z 236kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 152621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
Mogłeś wybrać lepiej niż Naturehouse.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2117
Pozdrawiam Kuba i rzycze powodzenia, sam jestem po miesiacu redukcji z 111kg obecnie 108, bede obserwowal. (Tez w celu motywacji samego siebie :p). Nie poddawaj sie, walcz dalej! Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Nie narzekam na to NatureHouse, nie mam prawa, dobrze mam z nimi w sumie :) Ważą i robią mi pomiar za darmo, na profesjonalnym sprzęcie i właśnie tego było mi trzeba. Zawsze miałem z tym problem, a ważąc ponad 200kg naprawdę ciężko jest "wejść na wagę". Nawet u lekarza mają maxymalnie takie do 200. Raz się spotkałem, że jeden kardiolog miał do 220kg, więc masakra. Pierwsza wizyta u nich nic nie kosztuje. Nie chciałem czuć się zobowiązany i wpychać na chama znowu na krzywy ryj, ale miła pani powiedziała, że jak za jakiś czas będę chciał się znów tylko zważyć, to żebym dzwonił, a umówimy się na luźny termin za darmo.Tak też było po rozmowie przez telefon i jestem w sumie im wdzięczny. Nie wnikam w ich systemy odchudzania, nie daje się też wciągnąć w suplementacje. Interesuje mnie jedynie pomiar, tyle ;)

Nagrałem ten filmik, wrzucam poniżej :) Nie oszczędzam się trochę na tej siłce, w sensie, podoba mi się to i coraz więcej cisnę . Ogólnorozwojówkę robię 3x w tygodniu. Mam ławeczkę, ale zmieniam ją na masywniejszą, Poza tym sztangi łamaną i prostą, ze 100kg obciążenia, hantle i atlas. Coś już na tym da się zrobić, więc jest git :) Nic nie biorę, a libido mnie rozpiera, kobita zadowolona, sąsiadki też. Żyć nie umierać :D







Zmieniony przez - Ciężki91 w dniu 2015-11-21 19:43:28

Zmieniony przez - Ciężki91 w dniu 2015-11-21 19:45:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
pokazywanie twarzy na publicznym forum i pisanie o posuwaniu sąsiadek nie koniecznie może być dobrym ruchem.
4

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Trafnie, Koniu, trafnie :) Na szczęście wątek ma ponad 30 stron, wiec może się upiecze, hehe
1

Moje vlogi na Youtube - https://www.youtube.com/user/buhaj91/videos 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Jestem po ważeniu, trzymajcie filmik ;)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 48 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1328
Dasz radę! Trzymam kciuki i liczymy teraz razem kilogramy spadające.
Pozdrawiam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 100 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3382
Gratulacje za wytrwałość. Głowa do góry - u mnie tez są zastoje po 2 tygodnie i tez mam wtedy dołka. Grunt ze waga leci w dół i powoli coraz dalej. Jesteś moim wzorem wiec...twardy bądź :) . W chwilach słabości pomyśl sobie ze ja tez walczę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Robiłeś jakąś przerwę regeneracyjną, "odbicie kcal" itp itd od początku tego tematu?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Latem nie robiłem, cały czas ciąg treningowy i pilnowanie kcal. Takie odbicie mogę mieć teraz od jakiegoś czasu, bo miska ta sama, a treningów mniej. Mam czasem dni strasznie słabe, a to śnieg spadł i ślisko, więc już wymówka, a to deszcz pada, a to coś i jest rezultat. Przemyślałem sprawę po ostatnim ważeniu, stać mnie na więcej, więc trza przycisnąć, bo się rozleniwiłem. Muszę sobie wszystko układać na nowo, bo zniszczył mi się porządek, którym podążałem pół roku, póki na dworze było normalnie. Teraz pogoda w kratkę, usprawiedliwienia się rodzą jak karty z rękawa... Grudzień przed nami, będzie gorzej, do tego okres corocznego obżarstwa... Nie ma opcji, nie ma żarcia w święta... Ogarnę to.

Miczu, Darex, dzieki, Panowie! Tobie Darex również życzę powodzenia! ;)


Zmieniony przez - Ciężki91 w dniu 2015-11-29 01:24:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mętlik w głowie, 1 posiłek jako przedtreningowy CO JA MAM ZJEŚĆ!!??

Następny temat

Redukcja,szybki spadek wagi

WHEY premium