SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RYWALIZACJA -"Pasibrzuchy vol.2" - ZAGŁOSUJ str.104!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68709

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Żeluś, zeszło trochę fatu, gratki, nie siadaj na laurach i ciśnij.
Co do cheat mealów, to nie zawsze muszą one oznaczać coś dramatycznego, bo jak zjemy ten kawałek ciastka po trenie czy rano i wliczymy go do bilansu odejmując węgle z czegoś innego to dramatu nie będzie. Gorzej gdy jest to np pizza nadprogramowa czy jakieś słodycze wieczorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
czit czitowi nie rowny
raz na 7-14dni kebab to co innego niz co drugi dzien pol litra lodow

z wliczaniem bywaja rozne opinie
jedne mowia o nie wliczaniu - a jezeli jest on naprawde rzadko to sklaniam sie ku temu ze 'jem tego kebaba i nie martwie sie o kcal'

i taki czit - poza dobrym kopem dla psychy - innego wiekszego wplywu nie powinien miec


Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-06-14 14:52:46

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
przyszlo bilako do mnie dzis:



banan+banan

izolat za ciekawie nie wyglada - jak jakis cement
zamiast 'puchu' - ciezki pyl

zobaczymy jak shake bedzie sie prezentowal

za to Ultimate whey protein pachnie rewelacyjnie

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Solaros kebab nie jest w gruncie rzeczy zły, masz tam mięso, buła(wiadomo że wyższe ig, no ale cukier prosty to nie jest)do tego warzywa no i tłusty trochę sos. Tak jak mówię, dramatu nie ma. Z tym że większość ludzi z moich obserwacji ma skłonności do słodyczy niż do czegoś konkretnego. Ja całe szczęście nie lubię słodyczy, ale jednak na biały chleb czasem mam ochotę i to mój cheat meal, jeśli się zdarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
no to w białej puszce czeko smaczne było nawet

ale brać 2x banan to o masochizm zakrawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
W ogóle banan to pospolity strasznie smak, no ale rzecz gustu Ultimate ma smaczne białka i dobrze rozpuszczalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
ja bym powiedział że może nie pospolity, co generalnie nieudany jest sztuczny aromat tego smaku (ew ciężko ten smak uzyskać)

i nie tyczy się to tylko odżywek, ale generalnie wszystko, oprócz soków, jakoś sztucznie wypada imo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Czy ja wiem czy sztucznie, mnie mdli po nim, zjadłem kilka odżywek o tym smaku i źle to wspominam.
Odżywka musi być fresh po zmieszaniu, zimna czekolada lub jakaś fajna truskawka, po bananie mam budyń w gębie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
raz na jakis czas kazdemu wolno nawet na redukcji
Ty wiesz to najlepiej


Ja jestem ogromnym przeciwnikiem przypadkowych czitów na redukcji !

Co innego to czit zaplanowany, wkomponowany w cykl, mający na celu poprawę komfortu psychicznego. Przeważnie jest stosowany ones a week i poprzedzony dodatkowym treningiem. I napewno nie są to czity typu pizza, słodycze, chipsy, etc.. Tu chodzi o nie łączenie tłuszczy z ww. Ma być duużo węgli i białka ! I jest to dla ludzi, co nie radzą sobie ze zbyt niską podażą węgli na redukcji

A lepiej zrobic - a moze pozwolic sobie - na 1 taki posilek co 7-14dni niz 'podjadac' codziennie i uwazac ze nic sie nie dzieje,ze taka sytuacja nie ma miejsca.

Pewnie, że lepiej. Nie ma sensu się samemu oszukiwać.

Ja osobiście nie czituję i nie mam zamiaru. Staram się urozmaicać w miarę możliwości dietę i w ten sposób przetrwać ciężki okres redukcyjny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
wiesz pit - dla niektorych Twoja dieta to nie jest typowa 'dieta kulturystyczna'
........z reszta jak moja

nie mamy 5x kurak z ryzem i dla niektorych to jest problem

nie widza ze sa rozne rodzaje miecha - nie wspominajac o rybach
czy nie tyulko ryz ale owsiane/kasza/makaron czy tez bataty istnieja tez

co do smaku 'banana' - bardzo rzadko mialem suple o tym smaku - mialem z IDS i z Cytosport - niebo w gebie
banan z 'krwi i kosci'


nie smak slodzikoof,nie smak chemii - ale banan prosto z drzewa

ale co jak komu wyjdzier juz zalezy od firmy
i od samego gusty osoby ktora bedzie to pila

kazdy smak pospolity (czeko,vanilia,banan,truskawka) wczesniej czy pozniej sie znudzi
wiekszosc firm poza te smaki nie wychodzi
a kombinacje z jakims 'apple-cinnamon' czy bialko o smaku lemon-orange moga okazac sie bardziej nie trafione niz zwyla vanilia

ale to pozostaje do rozstrzygniecia osobom ktore beda te bialka spozywac.

ja raz - na poczatklu kariery - skusilem sie na bilako (mieszanke chyba-albo nawet samo WPC) o smaku ORNANGE (cos tam od Cybera) i nigdy wiecej w zyciu!

jesli chodzi o WPI - co i owszem - smakuje elegancka z woda
miesza sie w 5sekund (ma sie mieszac)
odskocznie od 'pospolitych' smakow sie nalezy

ale cos co daje rade wypisc tylko z mlekiem - WPC,czy mieszanka
nie wybobrazam sobie mieszac ze smakiem jablko,czy orange
choc zostaja zawsze jakies odmiany smakowe vanilii czy czekolady - z CNP mialem Creamy Vanillia - rewelka
smak jak bydyn - raczej nie do znudzenia
ale cena 900g jak za 2,25kg robi swoje -> odstrasza

yol

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cieżka praca , jakie odzywki , suplementy ?

Następny temat

Odżywki potreningowe

WHEY premium