SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RYWALIZACJA -"Pasibrzuchy vol.2" - ZAGŁOSUJ str.104!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68309

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
ja już od dłuższego czasu utrzymuję podaż białka na stałym poziomie - 3,2g/kg. Z nerkami wszystko w porządku. Jak ktoś ma obawy niech pije herbatkę wspomagającą pracę nerek

no właśnie poczatowałem sobie z obsługa sklepu i rzeczywiście powyżej 200 funtów free wysyłka..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Chodzi mi o to czy da mi to jakąś wymierną korzyść jeśli chodzi o podniesienie ilości białka. Tak jak mówię, codziennie mam około 2.3(2g z zwierzęcych) a w treningowe około 2.8. Nie licząc aminokwasów.

Czy różnica między 2 coś a 3 coś jest jedynie w tym, że zwiększy mi to kaloryczność, dzięki czemu mogę odjąć fat czy węgle wedlug potrzeb, czy np polepszy mi to na tyle bilans azotowy, że będzie się to mogło przełożyć na jakieś większe przyrosty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Eltoro, nie jestem w stanie Ci jednoznacznie na to pytanie odpowiedzieć, to zależy od wielu czynników, chociażby treningu.. Tak jak napisał Solar - musisz sam na sobie wyproobować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363




Poniedziałek 14.06 - DT





I posiłek:

płatki owsiane (50g)
Hi Tec - ANABOLIC PROTEIN (50g)
Żurawina (20g)
OMEGA 3 (2g)

II posiłek:

ELITE Whey Protein (50g)
Dymatize Flud 100% Waxy Maize (35g)

III posiłek:

Mięso z piersi indyka bez skóry (200g)
Pomidor (200g)
Oliwa z oliwek (15g)
OMEGA 3 (2g)









IV posiłek:

Jaja kurze całe (335g)
ogórek (200g)
OMEGA 3 (2g)





V posiłek:

Mięso z piersi indyka bez skóry (200g)
ogórek (200g)
Oliwa z oliwek (15g)
OMEGA 3 (2g)









VI posiłek:

serek wiejski (250g)
orzechy brazylijskie (30g)





VII posiłek:

100% Casein Protein (40g)

RAZEM:

B: 271 ; Tł: 110 ; WW: 92 ; kcal: 2467





TT-33 - 4kaps rozdzielone po 1kaps w ciągu dnia

Tight Xtreme - 1kaps bezpośrednio po przebudzeniu

Extreme Ripped - 2kaps, po 1 kaps do TT-33

BCAA TST - 10g 30 min przed treningiem

Gold Omega-3 - 8g, po 2g do posiłku

Gold - Vit C - 1kaps bezpośrednio po treningu

Garlicin - 3kaps, po 1kaps do posiłku

Calcium Zinc Magnesium - 3 tabl 20 min przed snem

Vita-Min Multiple Sport - 2 kaps po 3 posiłku

Glucosamine + Chondroitin - 3 kaps popołudniu

Chela Cynk - 1kaps 20min przed snem

Magnez z głogiem - 2tabl do posiłku





A) PRZYSIAD ZE SZTANGA (głęboki) /rampa przerwy 60 sec

ROZGRZEWKA:

5x40
5x50
5x60
5x70

SERIA ZASADNICZA:

5x80
5x80
5x80
5x80
5x80

B) SUWNICA przerwy 30 sec, szybkie tempo

15x65
15x65
15x65
15x65
15x65

C) WSPIĘCIA SIEDZĄC przerwy 30 sec

10x65
10x65
10x65

D) CARDIO - 20min bieżnia





Przysiad gładko, planuję już co tydzień o 5 kg zwiększać...

Cardio tylko 20min, bo się trochę za późno z domu wybrałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Eltoro_KrK moze to pomoze bardziej

con-ok.~1,1g/kgmc(about a half-gram per pound of body weight per day, which is 21 percent higher than the RDA)
ex- ta sama dieta + 2treningi silowe + 3 wytrzymalosciowe
exfs- to samo co EX + 2shake'i proteinowe w ciagu dnia
jakies ~1,8g/kgmc
VO2-wydolności fizycznej


wyniki osiagniete podczas 10-ciu tygodni:













zaleznosc ilosc bialka/wyniki chyba widac!
stosunek 1,1 do 1,8g/kgmc

A ile spozywac bialka zalezy od wielu czynnikow (waga ciala,poziom testosteron,insuliny,i wiele wiele innych)
'Although there may not be a single number given that can be applied to everyone because of the variables involved in protein metabolism (LBM, REE, T3-T4 levels, Testosterone, insulin, the list goes on and on), I'll say that based on size, a minimum of 40 grams per sitting should work well for everyone. It's important that people know that those amino acids do a heck of a lot more than build muscle. You need them to form a lot of various hormones and neurotransmitters, as well as other important constituents in the human body.

A maximum protein intake is much harder to estimate. In the real world, many guys consume amounts in the 60 to 90 gram range. By in large, these same men have all been successful in their bodybuilding efforts. Another thing to consider is the role that timing plays in how much you should consume in one sitting. Obviously, you should consume the largest amounts when rising and before going to bed. I feel you should also increase the amount of protein directly following a workout'


...w skrocie - srednio powinno sie przyjmowac do 40g bialka w kazdym posilku (sa ludzie co jedza 60-90g/posilek i nie maja problemow).
Bialko nie jest potrzebne tylko do budowy czy odbudowy miesnia - ale aminokwasy sa potrezbne do wielu procesow wystepujacych w ludzkim organizmie.

Ja sie trzymam tego o czym swiadcza i mowia badania - minimum 2,2g/kgmc
ale to jest minimum jakie cialo osoby ktora cwiczy i jest zdrowa potrzebuje do 'zycia' - a zeby zbudowac nowe miecho potrzeba dostarczyc tego bialka wiecej - dlatego jest rekomendowane spozywanie bilaka w granicy ~3g/kgmc
Komus w zupelnosci wystarczy 2,2 innemu 3,5 bedzie za malo.

Nie da sie powiedziec ze taka osoba potzrebuje tyle - a kolejne odpowiednio wiecej czy mniej.
Doswiadczenie i praktyka zrobia swoje.

Mozesz jechac na 2g przez kilkanascie tygodni - pozniej zmien tylko wartosc bialka na wieksza ilosc i odpowiesz sobie sam na to pytanie.

pozdro


Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-06-15 00:48:28

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Do 4g spokojnie można wcinać, ponad kg zielonych warzyw i styka.
2g biała to ja bym głodny chodził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
*************************************

Mini podsumowanie tygodnia nr.III:

grubasek19 -I,I,I,I,
solaros -I,I,I,I
tussin -I,I,I,I
Zabrzanin -I,I,I,I,
pitbull61 -I,
polkos06 - 0!
misio91 -I,I,I
Szrank -I,
żeleś -I,I,I,I,
hator -I,I,I,

*************************************

Ten tydzien bardzo cienko wypadl - polkosa nie ma juz od dluzszego czasu,test testem ale mam nadzieje ze wszystko jest z chlopakiem ok'ey,pitbull mial problemy,szrank tez cienko .

'Pany' - bierzmy sie do roboty polmetek za nami

Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-06-15 19:24:27

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 449 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9727
chlopaki mam juz ostatnie pytanie odnosnie tego bialka przed aero czy mozna je polaczyc z np. orzechami i traktowac to jako posilek czy tylko bialko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
jako posilek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
orzechy przed aero?
fat po treningu?
w jakim celu?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cieżka praca , jakie odzywki , suplementy ?

Następny temat

Odżywki potreningowe

WHEY premium