SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RYWALIZACJA -"Pasibrzuchy vol.2" - ZAGŁOSUJ str.104!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68297

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29360 Napisanych postów 62824 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902124
solar masz 100% racji. zasady byly proste i jasne wybrali wszyscy wiec w czym problem?

inna sprawa jest fakt ze wiele osob sie nie zgadza(w tym ja) to ich prawo i pewnie glosowali na kogos innego(np zeles) jednak wygrywa wiekszosc i trzeba sie pogodzic ze mamy odmienne mniejszosciowe poglady

jak by tak szukac problemow to kazdy by zostal zwyciezca pod jakims wzgledem np:

solar najlepszy wyglada propotrce mieso bf

misio najlepszy wyglad koncowy

zeles najwiekszy progres redukcyjny(ze zdjec)

tussi najlepsze wyniki przy najgorszej diecie


zdr panowie i nie ma sie co spinac przednia byla zabawa kompedium wiedzy i roznych podejsc przy okazji, demokratyczne glosowanie i wylonienie njlepszego glosem ogolu.

zasady nie maja wiekszego znaczenia bo i tak kazdy zaglosuje na tego na kogo mu pasuje i nie za bardzo bierze pod uwage sztywne zasady z drugiej nie da sie czegos takiego jak redukcja zamknac w sztywnych ramach.

chyba ze zrobimy zawody nawiekszy ubytek w pasie przy najmniejszym ubytku w bicepsie albo na wadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Widzę, że minął mnie spory kawałek dialogu

Panowie, zero spinki. Zasady były proste, w zasadzie każdy mógł oceniać wedle swoich kryteriów, więc nie widzę większego problemu. Zwycięzca jest tylko jeden, a czy jednym było trudniej, a innym łatwiej to już indywidualna sprawa.

Ja osobiście nie brałem udziału dla nagród, tylko dla wspólnej zabawy i motywacji.
Cieszą mnie juz same słowa, iż ktoś mógł skorzystać z moich wypisek. To też dopinguje

Do zoba w masowym teście. Ja pozwalam sobie co nie co od czasu do czasu jak Solar, ale nie wpływa to póki co na wagę, a od poniedziałku cisnę dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ja proponuje jakieś widełki BF żeby było w miarę równo. Ale to tylko moja propozycja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
.....?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cieżka praca , jakie odzywki , suplementy ?

Następny temat

Odżywki potreningowe

WHEY premium