SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pora na drugie śniadanie panie i panowie

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134394

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
lodzianin1


mylisz się bardzo lewatywę warto zrobić,poczytaj sobie lekarzy w necie co potrafi zejść z zblokowanych jelit,kawałki materiału,rzeczy które się nie chca rozłożyć,zgnilizna to co tam gdzie zalega i bez rozpuszczenia wąłśnie nie zejdzie.Czyste jelita to lepszy wychwyt składników odżywczych.Powinno się zrobić 2-3 lewatywy pod rząd 1 dziennie.Potem wystarczy jedna na kwartał.

Ja się zgadzam z tym że lewatywa to dobra rzecz, aczkolwiek tyle samo lekarzy jest za co przeciw, tylko wiesz, robić co chwilę lewatywę, bo coś w jelitach nawala zamiast wyeliminować problem to głupiego robota. W sumie te wszelkie leki na wzdęcia to też doraźna pomoc, wypadało by jeść tak żeby nie musieć się niczym leczyć (aczkolwiek wiadomo jakie realia są ). A lewatywa to nie jest złoty środek w stylu "hulaj dusza piekła nie ma" a potem przeczyszczanie. Weź pod uwagę, że wszędzie do lewatywy polecana jest zdrowa (!) dieta. Wśród moich koleżanek swojego czasu była moda na lewatywy jako cudowny środek odchudzający po obżarstwie. Niektóre sobie tak rozregulowały wszystko, że teraz to im nawet sałata szkodzi. Jak zwykle wszystko dla ludzi jeśli zachowają zdrowy rozsądek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ok. bo ja mam lekarkę, że jak ją ładnie poproszę to ona mi da na wszystko receptę (pod warunkiem że to zargumentuję, że to dla zdrowia itp), tylko problem, że przychodnia daleko, to muszę się przejechać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Że tak się zapytam, jaki lekarz ma prawo dać receptę na ten fortrans? Rodzinny mógłby?

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
rodzinny może ci dać nawet na escapelle - tylko niekoniecznie chce ]=
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Nanit
lodzianin1


mylisz się bardzo lewatywę warto zrobić,poczytaj sobie lekarzy w necie co potrafi zejść z zblokowanych jelit,kawałki materiału,rzeczy które się nie chca rozłożyć,zgnilizna to co tam gdzie zalega i bez rozpuszczenia wąłśnie nie zejdzie.Czyste jelita to lepszy wychwyt składników odżywczych.Powinno się zrobić 2-3 lewatywy pod rząd 1 dziennie.Potem wystarczy jedna na kwartał.

Ja się zgadzam z tym że lewatywa to dobra rzecz, aczkolwiek tyle samo lekarzy jest za co przeciw, tylko wiesz, robić co chwilę lewatywę, bo coś w jelitach nawala zamiast wyeliminować problem to głupiego robota. W sumie te wszelkie leki na wzdęcia to też doraźna pomoc, wypadało by jeść tak żeby nie musieć się niczym leczyć (aczkolwiek wiadomo jakie realia są ). A lewatywa to nie jest złoty środek w stylu "hulaj dusza piekła nie ma" a potem przeczyszczanie. Weź pod uwagę, że wszędzie do lewatywy polecana jest zdrowa (!) dieta. Wśród moich koleżanek swojego czasu była moda na lewatywy jako cudowny środek odchudzający po obżarstwie. Niektóre sobie tak rozregulowały wszystko, że teraz to im nawet sałata szkodzi. Jak zwykle wszystko dla ludzi jeśli zachowają zdrowy rozsądek.



ja nie mówię cały czas robisz i oczyszczasz jelita,potem robisz raz na jakiś czas,Nie mozna za często robić bo flore bakteryjną mozna zniszczyć,dlatego po lewatywach zalecają jeść jogurty/kefiry i uzupełnić wszytsko.To co piszesz pomaga na wzdęcia itd ale jelit ci to nie oczyści.Tez byłem sceptyczny kiedyś od momentu jak zrobiłem jest ok,lepsze samopoczucie,lepsze trawienie itd

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
lodzianin1


ja nie mówię cały czas robisz i oczyszczasz jelita,potem robisz raz na jakiś czas,Nie mozna za często robić bo flore bakteryjną mozna zniszczyć,dlatego po lewatywach zalecają jeść jogurty/kefiry i uzupełnić wszytsko.To co piszesz pomaga na wzdęcia itd ale jelit ci to nie oczyści.Tez byłem sceptyczny kiedyś od momentu jak zrobiłem jest ok,lepsze samopoczucie,lepsze trawienie itd


Wiem, wiem, dość dobrze orientuje się w temacie. Ale z doświadczenia wiem, że większość osób nażre się syfu, zrobi lewatywę (nawet z zalecanym harmonogramem) a potem znowu nażrą się syfu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Dubel

Zmieniony przez - Nanit w dniu 2014-03-09 21:28:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
W piątek po cheatcie zrobię sobie te cudo. Bez recepty się obejdzie, jakiś inny środek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
nic innego tak nie działa,reszta to jakies pierdoły zla tak nie zadziałają jak powinny.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta if redukcja

Następny temat

IF Pytanko

WHEY premium