SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Płonące lędźwie, szalejące jezyki..młode wilki i stare pryki.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 840187

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18051
moze minie moze nie... mam jedno zycie liczy sie to co jest teraz... jednak wiem ze to juz nie minie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
pfffffffffff
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18051
hmmm a jesli znalazlam moja poloweczke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
nawet nie wiesz ile razy slyszalem taka gadke
a za pol roku pyk iskierka zgasla
w tym wieku trzeba umiec odrozniac prawdziwe uczucie od glupiego typowego dla bahorow zauroczenia

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18051
hmmm bylam w zwiazku 4,5 roku... w tym czsaie mniej wiecej po 2 latach tez cos zaiskrzylo mniedzy mna a innym chlopakiem ale przygasilam to... znam siebie i moje odczucia... a wiara ze cos sie znalazlo nie jest zla...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19239


dobra...nie to, że nagle zrobiłam sie ckliwa , ale tak mnie najszło ostatnio po lekturze kilku ostatnich stron tych wybroczyn..
Skoro dziewczyna (Niunia) twierdzi, że jest zakochana, to ja nie widze obiektywnie powodu, żeby iść z nia na udry słowne w tej kwestii..Tego typu stany (choc z definicji irracjonalne z punktu widzenia "trzeźwego ;) i niedotknietego tą "chorobą" czlowieka), są odczuciem typowo subiektywnym, a więc nie ma sensu racjonalizacja tego, czy tłumaczenia "na wyrost", w stylu "z tego się wyrasta", czy "przejdzie wraz z zelżeniem pierwszech mrozów"..Po drugie..taka gadka nie służy niczemu pozytywnemu, a więc sa to działania z poziomu niższych wibracji..Chyba nie ma też żadnego powodu, żeby probowac zasiać ziarenko wątpliwości w ich uczucia..Zarty żartami, ale czasami warto odpuścić..
I tradycyjnie-na zgode, załączam foto mojego guru w zakresie ratownictwa z okolic plaż kalifornijskich, naszego wspolnego oblubieńca..


pozdro

Right into the danger zone.. :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
czemu nie
trzeba byc pozytywnie nastawionym

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320


A ja dzisiaj wróciłem z wycieczki na majorkę ..
Słońce, morze, wszędzie dupy- na plaży i w klubach (które swoją droga też są niezłe a sprzęt nieziemski )..
Jedyny mankament to fakt, że wylądowalem w miejscowości oblężonej przez Niemców..

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
Carpe Diem niunia

Dejvidek dobry na kazda okazje

niezle ripper
jesli to foto zrobione na dysce to jade na majorke bo w irlandii z dupa srednio na jeza i tendencja spadkowa

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
na ile dni byles? i ile $?
ps. foto real? czy jakies pierwsze lepsze z netu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jakie odzywki do 300 zl ??

Następny temat

zaczynać teraz czy potem????(kreatyna)

WHEY premium