SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladiesowe stylizacje i porady

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
sukienka też w moim stylu nie jest, ale jakos tak wydaje mi się, że na gorące dni letnie akurat
tylko pewna nie jestem, ale ją zostawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
jedni mówią, że beza inni zachwyceni a co Ladies na to? ( i nie tylko Ladies, bo wiem, że Panowie tez zaglądają ) za duża w talii była








Zmieniony przez - Nene87 w dniu 2018-07-19 08:43:53
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
Piękna i pięknie wyglądasz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627485
Żadna beza!!! Dół bardzo ładny, tył gorsetu i plecy - absolutna bajka! Przód też bardzo ładnie. Jak bym sie miała przyczepiać na siłę to tylko do tego wycięcia w łódkę z przodu - coś może mogłoby tam być lepiej. Ale to jedyne miejsce, w którym być może coś jest do pomyslenia. Plecy - jeszcze raz napiszę - BOSKO!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No piękna sukienka. Takie wrażenie, że góra jest ecru a dół biały i nie wiem, czy nie byłoby lepiej, żeby był jednolity kolor, ale fason jest super i wyglądasz obłędnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
generalnie ona jest cała śnieżno - biała, może takie wrażenie jest koloru jak piszesz Tsu. Są też te suknie w kolorze szampańskim i się zastanawiam czy może nie będzie mi bardziej taki kolor pasował. Mi też się bardzo spodobała na zdjęciach i musiałam ją przymierzyć. Prawie ją kupiłam ale spokojnie

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak dla mnie za duża na dole, jak tu tańczyć
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
anubis84
Jak dla mnie za duża na dole, jak tu tańczyć

tren ( to z tyłu długie ) jest podpinany, że suknia się robi mniejsza, ale za to cięższa
ale cenna uwaga

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627485
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Paatik
Żadna beza!!! Dół bardzo ładny, tył gorsetu i plecy - absolutna bajka! Przód też bardzo ładnie. Jak bym sie miała przyczepiać na siłę to tylko do tego wycięcia w łódkę z przodu - coś może mogłoby tam być lepiej. Ale to jedyne miejsce, w którym być może coś jest do pomyslenia. Plecy - jeszcze raz napiszę - BOSKO!


właśnie bardzo zależy mi na tym, by plecy były odkryte, ale, żeby nie świecić cyckami też obawiam się, że to wycięcie w łódkę może podrażniać, ale są tam silikonowe obszycia i tak jakby się przyklejała do ciała. To trochę minus i nie jest lekka, to też dla mnie minus. Na pewno będę jeszcze mierzyć sporo sukien i te najlepsze wrzucę wam do oceny bo dla mamy to we wszystkim wyglądam super

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyzwanie podciąganie!

Następny temat

smukłe uda - jak pozbyć się mięśni

WHEY premium