SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efekty po Aerobicznej 6 Weidera! - foty!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1722147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
anila w połowie a6w Twój brzuszek już powinien być perfekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 8 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3847
anilahciM jak efekty???
Wrzuć fotkę.

Ja męczę się z 6 dopiero 6 dni... muszę przyznać, że daje popalić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 491
Witam!!
Nie macie, nawet jak wasza rozmowy mi pomagają w walce o ładny brzuch :) ...Przeczytam se kilka postów obejrzę kilka fotek i już motywacja jest :D Mam nadzieję, że nawet jak A6W nie dokończę to i tak jakieś efekty będą..;]

Pozdrawiam !

Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1508
Po 1 gratuluje osobom, które ukończyły ten trening. A po 2 to połowa z was nie powinna zajac sie spalaniem tłuszczu, tylko przybieraniem na masie, bo nie wygladacie jakbyscie mieli nie za duzo tłuszczu tylko wręcz przeciwnie. anilahciM dziewczyno brzuszek masz super. nie wiem jak moga sie podobać wychudzone szkapy chlopakom. Talie tez ci widac. Nic z nim nie rob jest sliczny. A do facetów: facet bez brzucha kiepsko rucha:)

Na studiach sie studiuje... a nie uczy.....--->;d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 491
Człowieku ja tu jestem nie po, żeby stac się kulturystą, wystarczy mi ładna sylwetka :D

Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
Wczoraj skończyłem Weidera i jestem maxx zadowolony z efektów. Zaluje, ze nie zrobilem fotek przed, bo roznica jest duza. Polecam wszystkim, trzeba miec silna wole zeby to skonczyc bo jest ciezko, ale naprawde warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 491
Witam

Piąty dzień za mną .... i mam pytanie czy jak skończę te A6W to będę mógł robic brzuszki ? albo np takie cwiczenie jak w tym systemie ?

Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w zasadzie twój br po a6w bedzie zdolny do wszystkiego ;)


dziś 9 dzień ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 491
Jak tam u was??? .... u mnie już dzień 8 :D Te cwiczenia naprawdę pomagają :) Pozdrawiam i życzę powodzenia

Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45
Witam. Mam 177 cm, ważę 64 kg i trenuję Judo. Teraz mamy okres przygotowań do sezonu i ostro cwiczymy na silowni (4 razy w tygodniu). CHciałbym zrobic sobie 6 weidera, bo zalezy mi na ladnym wyglądzie brzucha.
Warto dodac, ze staram się rowniez przybrac na masie, tzn. pasuje mi wazyc 66 kg. Stąd moje pytanie czy mogę normalnie się odzywiac, tzn. b.duzo jesc czy muszę mieć odpowiednią dietę oraz czy po 6 weidera stracę kilka cennych kilogramow.
Jesli potrzebna bylaby mi dieta, to bardzo bym o nią prosił.

Z gory dzieuje za odpowiedź:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co mi to da?

Następny temat

Rozstępy

WHEY premium