SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efekty po Aerobicznej 6 Weidera! - foty!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1721626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057


bez stosowania a6w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057


odsłona nr 2 , powtarzan taki brzuch mozna zrobic bez jakis tam dziwacznych treningów jak a6w, wg mnie to shit, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1683 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20904
Dobry art! Z przyjemnoscia caly przeczytalem i powiem ze ten trening brzucha daje duze efekty! Tez musze sprobowac! Sogi za najlepsze zmiany! Pozdrawiam i zycze dalszych zmian na plus!

... Top Mass TEAM :) ...
,, Jak Boli To Rośnie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2825
No, basswood, świetna rzeźba - jak długo pracowałeś na takie mięśnie? Ułożyłeś sobie jakiś własny, specjalny trening?

Brak podpisu. Wybaczcie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
od roku nie cwicze brzucha, :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2825
Ale jak na nie pracowałeś, to wg jakiegoś własnego treningu, czy po prostu uprawiałeś dużo sportu i przy okazji tego się wyrobiły?

Aha, mam jeszcze jedno pytanie, mam nadzieję, że ktoś z forumowiczów mi odpowie. Jak mniej więcej wygląda mój brzuch przy napiętych mięśniach widzicie na fotce, dodam, że obwód w pasie to ok. 77-78 cm. Zakładając, że redukcję oparłbym na kilku założeniach, mianowicie:
-posiłki będą składać się gł. z białek, np. ryb, choć o tłuszczach i węglowodanach całkowicie nie zapomnę;
-codziennie będę biegał(popołudniem bądź wieczorem) ok. 30 min;
-po bieganiu będę jadł mniej;
to w ile mniej więcej dni powinienem zrzucić ten tłuszczyk? Aha, i czy mogę robić A6W i redukcję jednocześnie?

Brak podpisu. Wybaczcie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
przez pierwszy rok mojej przygody z siłownia przed kazdym treningiem robiłem ok 100-150 brzuszków, najpierw robiłem płasko, jak nabrałem sił to na skosie głowa w dół, potem robiłem zawsze miedzy seriami kazdego cwiczenia 3 serii spięć i 3 unoszenia nog w lezeniu, o ile pamietam z jakiejs gazety muscle albo iron go wziałem( ta rozpiske) , jak juz wspomniałem od roku nie cwicze brzucha ( bo mi sie nie chce) ale zauwazyłem ze jak porobie te spiecia i unoszenia ze 2 tygodnie to mój brzuch powraca do tej formy jaka miałem kiedys ( o wiele lepsza niz na zdjeciach) a teraz zdjecia wkleiłem bo przez przypadek wasz post zobaczyłem i pomyslałem ze swoje fotki wkleje, złapałem za moja v3 i zrobiłem zdjecia, to pierwsze kiedys zrobiłem , wsrodku zimy , a drugie zdjecie jest zrobione dzisiaj, pozdrawiam i dzieki za sogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 697
Sorki za małego offa

Jak robiłem A6W to w czasie wykonywania cwiczeń bolał i piekł mnie brzuch. Czy tak ma byc? Zdarzało mi sie to nawet przy I serii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2825
michal_tmk, moim zdaniem o to chodzi, żebyś czuł, że Twoje mięśnie poddawane są wysiłkowi. BTW - dalej czekam na odpowiedzi na moje pytania.

Brak podpisu. Wybaczcie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
ostre cwiczenia na brzuch musza sie objawiac bólem i pieczeniem przedewszystkim , pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co mi to da?

Następny temat

Rozstępy

WHEY premium