SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na rzeźbe

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 48
Witam
Mój staż to około 14 miesiecy, nigdy nie miałem żadnej diety, czasem przez krótki czas masowałem, później porzucałem dietę i ważę obecenie 83kg
wzorst: 173cm
wiek: 20 lat

Nie czuję się dobrze z tą wagą, chciałbym ważyć mniej i przy okazji odsłonić, te mięśnie które udało mi się zbudowac przez te 14 miesięcy.
Ułozyłem sobie dietę:
zapotrzebowanie kolo tam 3200kcal wyszlo
1. Ująłem do 2500kcal zeby chudnąć
- sprawa wygląda tak, że trzymając się tej diety jem i jestem najedzony jak nigdy xD , ten aspekt można uznać jako pozytywny?
co dzisiaj zjadłem:

-pieczona pierś z indyka
-chleb
-leczo z piersią z kurczaka
-omlet z 4 jajek
-300g ryzu z prażonymi jabłkami.
-2x odzywka bialkowa
100g twarogu

Wszystko w odpowiednich ilosciach tak aby wyszlo te 2500kcal
188g bialka
313g wegli
60g tluszczy

Zjadłem dzisiaj tyle, jestem bardzo najedzony, bardziej niż nie stosowałbym diety na redukcję. Można schunąć mając tak wypchany jedzeniem brzuch? haha
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 273 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11193
szer przy Twojej wadze to zapotrzebowanie zle wyliczyles.nawet to 2,5tyc kacl to nadwyzka dla Ciebie.jesli wazysz 83kg to 83x24x1.2(srednia aktywność)=2390kacl i tego się trzymaj.po 2 tyg jeśli nie idzie 200kacl zetni i patrz w lusterko nie na wage.wytrwalasci chłopaku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9064 Napisanych postów 82761 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699957
Jeżeli oczekujesz precyzyjnej odpowiedzi ,to wstaw ankietę działu,oraz wstaw dietę wg wskazówek:
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 581 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3974
mozna podziel to tylko na 5-6 posilkow w miare rownych kalorycznie te jablka daj po treningu ,i bardzo pomogly by aeroby na czczo ,przepalisz wiecej kalorii ale zaczynaj powoli od 20 minut dziennie 3xtydzien potem dokladaj ,do 6-7 dni po 45-60 minut i tluszcz bedzie lecial nie zapomnij tez o obcinaniu kalori w miare potrzeb
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Skorzystaj z tematów podwieszonych tz. wylicz zapotrzebowanie:https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie po obliczeniu ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html układając jadłospis możesz posiłkować się tym poradnikiem :
https://www.sfd.pl/Mały_portfel_a_dieta__Poradnik-t1057692.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 48
Tak to wygląda mniej więcej w aplikacji sfd.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 38
Pierwsza sprawa - czujesz sie najedzony, bo jak na moje oko to zapotrzebowanie, które wyliczyłes jest o dużo za wysokie.
Poza tym 300g ryżu to bardzo dużo.
Kolejna rzecz - nabiał nie jest pełnowartościowym źródłem białka,
Następnie za mało tłuszczy!

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 48
Korzystałem z kalkulatora zapotrzebowania kalorycznego na stronie potreningu.pl i wychodzi tam 3300 kcal, w zyciu nawet by mi się tyle do brzucha nie zmieściło xD I właśnie sam w koncu nie wiem ile dać tych kalorii na rzeźbe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Dlaczego nabiał nie jest pełnowartościowym źródłem białka?

Zjadasz 250g ryżu na raz? Pamiętaj że wszystko ważymy przed obróbką termiczną

Posiłki kiepskiej jakości, np. ryż z jabłkiem do wymiany (brak źródła białka)

To samo takie produkty jak pieczywo białe

Co do kalorii to trzymaj te 2500kcal i obserwuj co się dzieje


Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2016-01-03 22:59:45
1

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 581 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3974
ja bym rozbil ten ryz dal z 80 gr do drugiego i 50 gr do ostatniego az tak bym sie nie przejmowal tym chlebem to tylko w 1 posilku ,a co do tluszczy to 2 gramy omegi 3 + 2 gr CLA po sniadaniu i po 4 brazylijskie orzechy do posilku (nie do jajek) i bedzie ok poczekaj 4 tygodnie i sie zobaczy nic na sile trzeba czasu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 48
haha dobra ja ważyłem ryż po obróbce termicznej. Dobra uwaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 581 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3974
nie myslisz ze ten ryz z jablkiem po treningu bedzie ok ? uzupelni wegle na szybko a pozniej ma proszek przed tez ,ewentualnie daj piers albo cos w podobie do tych jablek
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Redukcyjna do oceny

Następny temat

Wypchany brzuch

WHEY premium