SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka dieta na rzezbe?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 119 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2112
Witam to mój pierwszy post:)Moj kolega zaczyna cwiczyc brzuch,ma dopiero 13 lat,wiec do cwiczen silowych przystapi dopiero za kilka lat.Wiec mam takie pytanko,czy powinien stosowac jakas diete zeby zobaczyc szyciej kratke?I jakie aeroby ma uprawiac?I mnie to w jakims sensie dotyczy bo cwicze "szostke"ale jade na mase juz kilka miechow.

Im wiecej pracy na siłowni tym mnie pracy w boju...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
13 lat? niech robi te brzuszki, a diete ulozy sobie za kilka lat jak wezmie sie za konkretny trening, chyba ze mu sie wczesniej znudzi

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3229
po co ma sobie ograniczac zycie w tak wczesnym wieku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 427
Wedlog mnie za mlody jest na stosowanie jakis diet no chyba ze jest grobiutki ze tak powiem, ale zawsze najwazniejszy jest ruch chce brzuszek to misi go cwiczyc ale pamietaj brzucha nie zrobisz jesli do tego nie bedziesz robil aerobow bo miesien wyrobisz i sile, a tluszczyku nie spalisz wiec zawsze razem z brzyszkiem trzeba robic aeroby takie jak bieganie steparek rowerek albo jakis aktywny sport.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
diete najlepiej stosować zawsze zdrowe odzywianie może mu pomuc w dorastaniu bedzie lepiej sie rozwijał
a aeroby niech robi

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
zdrowe odzywianie TAK, ale po co mu dieta na mase czy jakas inna. Przyjdzie i czas na to.

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3g/kg

Następny temat

Racja żywnościowa-poczytajcie :)

WHEY premium