SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz %-) VOL 6

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 268255

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Wydaje mi się, że głównym problemem jest patelnia. Mam taką:

http://img9.burak.pl/img/1/0/b/7/patelnia-tefal-enjoy-28-cm-9.jpg i zawsze środek omleta mi przywiera. Zawsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 718 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13356
do ciasta naleśnikowego dodaj odrobinę oliwy z oliwek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Ok, jutro, albo we wtorek spróbuję.

Jak widać na zdjęciach, popękane w środku, bo za cholerę nie chciał środek puścić patelni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 755 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11547
Twarozek poleci zaraz tylko już nie wiem z czym.Macie jakieś ciekawe i dobre pomysły?

Zmieniony przez - czaroz95 w dniu 2012-02-19 22:00:41

http://www.sfd.pl/czaro_masa_wakacje-t929562.html

"Nikt nie będzie się śmiał z gościa który może przyj**ać"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
to samo co zawsze :D

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Ludzie, głodujecie ?

Owsianka standardowo z dzisiaj, sałatka i kanapki ze wczoraj.













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18
Właśnie dostarczono mi do biura czekoladową Tubę: http://www.muslimix.pl/gotowe_mieszanki/5.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Julia, powiedz mi tak szczerze, co masz z tego, że wklejasz nam tu ten link ciągle? Dostajesz jakąś kasę za to? Bo ten temat nie na tym polega, tak samo jak wklejanie tego linku do innych tematów.

Obiad: 120 g ziemniaków, 160 gram mięsa (mielone z łopatki wieprzowej - Biedronka + pieczarki + cebula) + kapucha kiszona jakieś 150 gram (jeszcze podjadłem podczas przygotowywania bo się nie zmieściło ).

Teraz kawa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11841
Malutko coś :) Ja teraz kawka, a z szafki zerka już na mnie ryż z kurą i suróweczką :)

Still in progress..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 718 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13356
u mnie wlasnie wpadła kura i 100g ryżu parboiled ;D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

WLICZAMY POTRENINGOWO CZY NIE ????????????

WHEY premium