SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej z Arturem Szpilką?!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222710

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do walki z Zimnochem może nie dojść, bo Krzychu jeszcze kontraktu nie podpisał :(





Zmieniony przez - maciek55555 w dniu 2013-01-27 18:34:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3390
Jak mu proponują 1/10 tego co Szpilce no to nie dziwne że się chłopak ociąga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szpila to sie lubi bic jak mu byka sadzi to az mu sie mordka cieszy na tym zdjeciu w poprzednim poscie moim ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 163 Wiek 112 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3060
Ten Mollo to w tej chwili amator.Nie walczyl dwa lata,trenuje sobie po normalnej robocie,za sparingpartnerow ma kumpli...o czym tu w ogole mowimy?Dla Szpilki ta wygrana to obowiazek i zaden hype,ale jak przegra to bedzie oznaczalo koniec snow o mistrzostwie HW.
Ja tam od poczatku twierdze,ze to nie jest gosc na mistrza,ale ciezko mi uwierzyc ze moze z Mollo przegrac.Jak przegra to sie nie okaze zadnym prospectem tylko zwyklym bumem,napompowanym medialnie jeszcze bardziej niz sadzilem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17109


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Szybkość Szpilki robi wrażenie to trzeba przyznać .

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 581 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9554
ja rowniez sledze kariere szpilki bardzo mnie ciekawi co z tego wyniknie, fajnie boksuje, fajne ma podejscie ale wlasnie psycha straszna. Albo osiągnie wszystko albo nic. Ciekawi mnie jakby zareagował na porażke moze to by mu dalo troche do myslenia, czego mu nie życze bo podoba mi sie jako bokser, ma jaja a nie flaki z olejem nudziarz jak np wawrzyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
a myślisz, że mało razy obskoczył łomot? myślę, że nic to nie zmieni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o której wazenie ???

wiadomo dokladnie o ktorej bedzie walka ?? gdzies czytalem ze 1.30 a znow gdzies indziej ze 3.00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Ważenie chyba równo o północy naszego czasu. Walka ma być o 5 rano w sobote
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na rozciaganie

Następny temat

pomoc dla poczatkujacego, ale zawzietego

WHEY premium