SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL PRIORYTETOWY : KLATA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 256779

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
jejku ludzie ale wy jesteście dziwni... wszystko pisze jasno, a jeżeli nie to poczytaj pare stron wcześniej i znajdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 496
w takim razei oswiec mnie bo czytalem calosc i niewiem dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21733
Siema mam pytanie dotyczące treningu z pierwszej strony.
Czym sugerować się przy układaniu treningu w ostatniej części tego treningu?Jaka ilość powtórzeń?Progresja?Regresja?Stały ciężar?
Jakbyś mógł to bym prosił o rozpisanie dwóch pozostałych dni bo klatka i triceps jest już rozpisany.
A tak w ogóle to bardzo dobry trening!! Po pierwszej części 5,10,15 która trwała 6 tyg poszło 10kg więcej na płaskiej.
Prosiłbym o w miarę szybką odpowiedź.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Wg. mnie układasz tak jak ci odpowiada, zrób coś podobnego jak jest przy klatce i tricepsie (te same zasady itp.). Tylko barki po paru dniach - tak jak jest tam napisane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21733
czyli stały ciężar?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21733
podbijam ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
No chyba... zrób według uznania.
Ja np. na MC dam progresje ale jaką to jeszcze nie wiem, na wyc.zza karku też dam.
Napisz sobie trening i daj do poprawy niech ci inni doradzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 624
czytam ten dzial od niedawna, wczesniej dlugo siedzialem na alternatywnej drodze. jednego nie rozumiem wiec pytam.

wedlug planu wodyna na klate tego z pierwszej strony postu chcialbym sie dowiedziec jak jest z obciazeniami z innych cwiczen oprocz wyciskania. jest to staly ciezar? czy moze mam robic progresje na treningu czy moze z treningu na trening?

sorry za glupie pytanie, zielony jestem w tej technice treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Jeżeli jesteś zielony/początkujący to chyba trening nie dla ciebie (nie pamieta od jakiego stażu on jest, tam chyba jest napisane).
W innych ćwiczeniach stały ciężar, możesz dokładać z treningu na trening jeżeli masz zapas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 624
cwicze juz z poltora roku ale dlugo juz to hst robie i nie mam zbytnio pojecia o tych rodzajach treningu. ale dzieki za odpowiedz. to ma byc ciezar maxymalny dla tej ilosci powtorzen?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BARDZO WAZNE!!!

Następny temat

wasze zdanie please!!! WAŻNE

WHEY premium