SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

50 lat i sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 339914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3797 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
Zamiast acardu lepiej salicortex.Szczegolnie podczas dlugotrwalego stosowania.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kosta83
arek.z90
A u mnie estradiol i prolaktyna w gore, a hematokryt nieznacznie w dol przez ostatnie 2 tygodnie, ale nie chce sie zamieniac ;) Jedyne co to chetnie zamienie tesciowa na psa....moze byc wsciekly...:)

Masz szczęście bo z estro i prolka łatwo można sobie poradzić. Mam fajnego psa i teściową więc się nie zamieniam

Psa wymieniles na 1-ym miejscu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
Aleks
Zamiast acardu lepiej salicortex.Szczegolnie podczas dlugotrwalego stosowania.


I ile tego bierzesz mg dziennie? Jak na ulotce 3x dziennie tabletka lub dwie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16208 Napisanych postów 18126 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196735
fotograf
arek.z90
A u mnie estradiol i prolaktyna w gore, a hematokryt nieznacznie w dol przez ostatnie 2 tygodnie, ale nie chce sie zamieniac ;) Jedyne co to chetnie zamienie tesciowa na psa....moze byc wsciekly...:)


Teściowa to ci musiała ostro podpaść uważaj na steroid rage bo jeszcze głupot narobisz

kosta83
Fotograf napisz proszę co według Ciebie robić żeby móc wbijać testa mimo skłonności do zakrzepicy bo za jakiś czas jak się do końca wylecze to planuje wejść na delikatną bombę. Jakieś tam rozeznanie mam i próbuje jak najwięcej wyciągnąć od lekarza który jednak nie jest fanem saa ale może są jeszcze jakieś sposoby o których nie wiem


Nie dopuszczać do odwodnienia, acard i trzymanie estro nisko mi przychodzi do głowy i oddawanie krwi regularne. Ale ja się nie znam. Napisz jakie sposoby ty znasz.




To co piszesz plus został mi trochę heparyny i tabletki które brałem po heparynie. Z tym oddawaiem krwi to chyba po upuszczeniu trzeba dolać jakiś roztwór żeby zmniejszyć hct i hemogl. Procentowo bo jak nie dolejesz nic to krwi będzie mniej ale tak samo gęsta
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
kosta83



To co piszesz plus został mi trochę heparyny i tabletki które brałem po heparynie. Z tym oddawaiem krwi to chyba po upuszczeniu trzeba dolać jakiś roztwór żeby zmniejszyć hct i hemogl. Procentowo bo jak nie dolejesz nic to krwi będzie mniej ale tak samo gęsta


Pierwsze słyszę żeby trzeba było w jakiś specjalny sposób płyny uzupełniać, zresztą żeby to miało sens trzeba by dożylnie. Normalnie ludzie oddają krew czy tam upuszczają jakoś na własną rękę i jest poprawa morfologii.

A jeszcze co do estradiolu. Jak mi niby "bold" zbił estradiol do połowy widełek to mi się hematokryt poprawił wyraźnie o kilka oczek, ale wtedy jeszcze nie znałem tej zależności i się dziwiłem co to za bold co morfologię poprawia a powinno być odwrotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3797 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
fotograf
Aleks
Zamiast acardu lepiej salicortex.Szczegolnie podczas dlugotrwalego stosowania.


I ile tego bierzesz mg dziennie? Jak na ulotce 3x dziennie tabletka lub dwie?


1/3 tbl dziennie - w zupelnosci wystarczy

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aleks
Zamiast acardu lepiej salicortex.Szczegolnie podczas dlugotrwalego stosowania.

Tzn. ze accard nie powinno sie stosowac zbyt dlugo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3797 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
arek.z90
Aleks
Zamiast acardu lepiej salicortex.Szczegolnie podczas dlugotrwalego stosowania.

Tzn. ze accard nie powinno sie stosowac zbyt dlugo?


Tak stwierdzono ze podczas dlugoletniego stosowania uszkadza scianki naczyn.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16208 Napisanych postów 18126 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196735
Aleks
arek.z90
Aleks
Zamiast acardu lepiej salicortex.Szczegolnie podczas dlugotrwalego stosowania.

Tzn. ze accard nie powinno sie stosowac zbyt dlugo?


Tak stwierdzono ze podczas dlugoletniego stosowania uszkadza scianki naczyn.

Alex A czy to samo się tyczy polocardu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3797 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
Tak, każdego leku który zawiera kwas acetylosalicylowy


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2018-04-25 13:19:21
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl enantan testosteronu

Następny temat

Prohormon Triple X

WHEY premium