SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żyrafka / dziennik/ REKOMPO: s.1-20, TRENING DOMOWY - od s.46

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 576 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2926
hey, nie poddawac sie nigdy!
ja tez kiedys mialam tylko baniaki i rower stacjonarny i zwykly, do tego hantle 5kg w domu i jakos dawalam rade :)
WLASNIE! POZYTYWNE MYSLENIE, USMIECH I DZIALANIE OD WCZORAJ, NAJPOZNIEJ OD TERAZ, ALE NIE OD JUTRA I NIE OD PIERWSZEGO :)

http://www.sfd.pl/AGNES4869/_DZIENNIK_REKOMPOZYCJA_-t557488.html

http://www.sfd.pl/redukcja_w_ok.2_miesiace_z_66kg_na_60kg_/170cm_wzrostu-t654765.html

ZAZNACZAM: z gory dziekuje za oferty matrymonialne na maila;/ nie jestem na forum w tym celu!

sukces = wiara w siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Elaine - zapał to ja mam, ale gdzieś się ukrywał
Agnes - dzięki, wiem nie moge sie poddawać, ale to jest dużo prostsze od działania, więc często dominuje...teraz postaram sie żeby było inaczej. Jeszcze nie wiem skąd i jak, ale musze mieć skręcane hantle, może na początek same gryfiki.... Ah rowerek w domku to marzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
hello piękna

no bardzo się cieszę,że dałaś krok w dobrym kierunku
najważniejsze to zabrać się za jakikolwiek ruch, pokombinować,a nie siedzieć bezczynnie na tyłku

no i mam nadzieję,że za jakiś czas wrócisz do naszej stalowej kuźni

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
GRATULACJE :) super ze zaczelas, najgorsze sie zebrac, teraz powinno byc latwiej. Ladna rozpiska, fajny trening, to cw na nadgarstki znam i wiem jak boli :) Bede kibicowac :) i wspierac jak tylko moge. Trzymaj sie i nie daj sie zlym mysla, silna jestes i dasz rade. Mysl zawsze pozytywnie i o tym jak sie dobrze czujesz po cw. Milego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Venka - dosłownie telepatia!!!! własnie do Ciebie napisąłam
ja też się cieszę i tez mam nadzieję..
Tygrysku - dziękuję, co racja to racja. Pozdr!
----------------------------------------------------------------
Zaczynam odczuwać zakwasiory na brzusiu i pupsonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
zyrafko ja tez wytrzymałosciówek nie lubie robie gdy są konieczne.Jesli one znuiechecaja Cie do cwiczeń rób je tylko wtedy gdy najdzie Cie ochota ,a tak rób areo czy interwały.Ja tez zaczynałam bez sprzetu z 2 hantalekmi po 2kg potem doszły hantle skręcane i tak powoli dokupowałam ,az sie uzbierłao
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Vajolet taki mam zamiar, do nieczego sie nie zmuszać, aero czy interwały mam mozliwość tylko na stepperku, da się więc będą, póki co za długo na nim nie daję rady, ale będzie z czasem lepiej. Co do hantli itp, to żałuję, że kuzyn nie mieszka bliżej, on ćwiczy i ma, bym pożyczała....a tak może za jakiś czas się uzbierają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Witaj Żyrafko! Mąż wznowi też dziennik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Witaj Avasso, Twój nowy dziennik już obloookałam - powodzenia w dalszej walce Co do Pawła to na razie na pewno nie. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
zyrafko ja areo cwicze z płyt z shepa utrzymuje wtedy dobre tempo ,wszystko sie da wystrcza tylko checiz czasem nazbierasz ładą kolekcje zelastwa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moj FBW do oceny

Następny temat

FBW powrót po przerwie, temat walkowany 1000 razy;D

WHEY premium