SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ziomek0/dziennik - w drodze do estetycznej sylwetki !

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście nie ma sensu jeśli trenujesz z dużymi ciężarami bo to prosta droga do kontuzji, w treningu z obciążeniem ciała widywałem już dziwniejsze konfiguracje i podobno działały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753


Postanowiłem ograniczyć mój trening do czterech serii treningowych, gdyż uważam, że na dalszych etapach pięć serii byłoby nie do wykonania Trening wykonuję zgodnie z pierwowzorem, czyli metoda obwodową. Zauważyłem jednak, że wyraźnie spadła moja kondycja. Gdy kończyłem ćwiczenie podobnym do tego planem byłem w stanie wykonać 4 serie po XX powtórzeń i nie byłem zbyt mocno wyczerpany. Dzisiaj natomiast dyszałem, jak gdybym przebiegł dystans 10000m
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Widze, że nowy dzienniczek ktoś tu założył :D. Zrezygnowałeś z Lafaya na swój plan :) będe śledził efekty .

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
GrubyAnton tak, postanowiłem zrezygnować z Lafaya z powodu kilku jak dla mnie istotnych czynników

Lapson1 dokładnie, z treningu Mawashiego mam całkiem dobre wspomnienia, więc postanowiłem do niego wrócić. Oczywiście pozmieniałem to i owo, aby było trudniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Ja też przez pewien etap wykonywałem trening Mawashiego, i całkiem dobre czasy były podtrzymujesz tradycję

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753


Kondycja !

Tego składnika najbardziej mi brakuje podczas treningów. A mówią, że Lafay daje wytrzymałość

Trening zajął mi dokładnie 41 minut, co jest jak dla mnie bardzo dobrym wynikiem. W ciągu tych 41 minut zmęczyłem się tak bardzo, że porównywanie tego do zmęczenia po metodzie, byłoby delikatnie mówiąc niedorzeczne. Co najważniejsze, nie czuję tak bardzo zmęczenia organizmu, jak miało to miejsce podczas treningów metodą. Zdecydowanie bardziej bolą mnie mięśnie ( bolą - są zmęczone ), co według mnie jest pozytywnym zjawiskiem. Trening uznaję za całkowicie udany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
To jest trening obwodowy czy walisz po kolei każdą serie ćwiczenia i przechodzisz do następnego? Sory że pytam ale nie pamiętam jak to tam było z Mawashim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Trening obwodowy i szczerze powiem, bardziej pasuje mi taki układ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Mi też się obwody podobały.
Jak wbiję podstawową siłę na tym FBW co jadę. To pojadę może SS6, też jest oparty na mini obwodach ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak ułożyć trening (na cały tydzień) ?

Następny temat

Silne nogi bez siłowni

WHEY premium