SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ziomek0/dziennik - w drodze do estetycznej sylwetki !

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Czuję, że coś pracuje przynajmniej, a nie tylko to, że nie wyrabiam wydolnościowo Zobaczymy czy tak samo będę pisał w podsumowaniu za miesiąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753


Trening bezproblemowy, co wcale nie oznacza, że łatwy. Ćwiczyło się bardzo dobrze, aczkolwiek zmęczenie mięśni jest pokaźne. Kondycja powoli wraca, z czego jestem zadowolony, bo trening bez niej jest bez sensu. Największe zmęczenie nachodzi mnie w trakcie robienia pompek płaskich, a potem jest już tylko ... lepiej Zdecydowanie bardziej niż podczas ćwiczeń metodą czuję pracę ramion. Triceps zaczyna powoli "patrzyć". Nogi także dostają całkiem ładnie. Już podczas trzeciej serii czuję zdecydowane i mocne napięcie łydki oraz uda, a w czwartym podejściu oba miejsca są już mocno czerwone. Trening znowu udało mi się wykonać w czasie krótszym niż godzina, co napawa mnie optymizmem, ponieważ to był jeden z "celów" jakie wyznaczyłem dla tego planu. Zastanawiam się, czy zamiast płaskich pompek nie robić lepiej tych z użyciem podpory na ręce, tak jak w metodzie. Chodzi mi tutaj o efektywność tego ćwiczenia. Sam nie jestem co do tego przekonany, więc proszę o opinie.

Białko się kończy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Tzn zamiast takich na płasko takie z wykorzystaniem uchwytów ? Na pewno będą lepsze, większy zakres ruchu
Że o dipsach nie wspomnę

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-09-21 17:28:32

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Tzn zamiast takich na płasko takie z wykorzystaniem uchwytów ? Na pewno będą lepsze, większy zakres ruchu

Tak tak, dokładnie o to mi się rozchodzi Dipsów nie zamierzam robić, bo jednak to już była przy przesada, chodzi mi o obciążenie dla barków

Zmieniony przez - ziomek0 w dniu 2011-09-21 17:29:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753


Trening przebiegł doskonale Wydaje się, że forma sprzed metody znowu jest ze mną. Nie napociłem się wiele, a zmęczenie było konkretne. Strasznie oberwało się łydkom i tricepsom. Obie partie parzą i są całe czerwone ( jak jakiś rak czy coś ) W porównaniu do metody, trening ten jest katorgą dla ramion.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
trening ten jest katorgą dla ramion

Powiało sezonem

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
....spam Ja jedynie piszę to co widzę. Zdecydowanie bardziej, niż w metodzie pracuje każda partia, więc staram się to napisać

Trzeba obalić mit tego Lafay'a ...


Zmieniony przez - ziomek0 w dniu 2011-09-23 18:07:26

Zmieniony przez - ziomek0 w dniu 2011-09-23 18:10:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Poćwiczyłeś miesiąc, z początku of kors zajarany, a teraz "mity" chcesz obalać ?
Sory, za krótki staż na obiektywną ocenę metody

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-09-23 18:15:08

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
prawie 4 miesiące Panie spędziłem na metodzie Efekty były o wiele gorsze niż podczas treningu Mawashiego, ale nie chciałem nic pisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
I nie wyszedłeś ponad IV (czy nawet III ?) poziom, z dietą zdaje się nie było najlepiej, a Mawashi był pierwszym treningiem 'budującym' więc i nic dziwnego dał najlepszego kopa.
To tak jakbyś chciał oceniać książkę po okładce, i to jeszcze taką w powyrywanymi kartkami.
Ale to oczywiście Twoje zdanie że Lafay jest be, masz do niego pełne prawo, tylko mi tu nie pisz o jakiś "mitach" które chcesz obalić, bo ja i Shinji z własnych doświadczeń i progresu zaraz obalimy Twoje

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak ułożyć trening (na cały tydzień) ?

Następny temat

Silne nogi bez siłowni

WHEY premium