SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ziomek0/dziennik - w drodze do estetycznej sylwetki !

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Pamiętam stare zdjęcia i widzę, że postęp jest, najwyraźniejszy w łapach
A co mówi miarka i waga ?

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-11-22 19:32:45

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Tak, progres jest i to widoczny Miarki nie chcę brać do ręki, ponieważ nie liczą się dla mnie te cyferki Waga teraz ok 77,5 kg, czyli cały czas do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Liczą nieliczą, ale to się mówi: zaufanie dobre, a kontrola jeszcze lepsza

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Na początku tego dziennika np. w łapce miałem 32,7 bodajże. Jakiś tydzień temu jak mierzyłem to 34,5 więc do przodu Mniej więcej wszędzie przyrosty w tych granicach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
No i gitarka
A co się kryje pod "Od następnego tygodnia prawdopodobnie powrócę do metody, lecz będę ćwiczyć zgodnie ze wskazówkami z tego dziennika", tzn jakie wskazówki masz na myśli ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Chodzi o to, że nie będę cisnął aż do stagnacji, ale przechodził na kolejny poziom przy niższych wartościach powtórzeń. Myślę, że 10-11 będzie optymalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Twoja Waszmość wola, jak celem masa to i na pewno obwody doradzę

Edit:
Żeby nie było - jako i sam Lafay doradza

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-11-22 21:04:13

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Wyczytałem gdzieś, że mięśnie rosną najbardziej intensywnie w zakresie powtórzeń od 8 do 12. Przebijanie 12 powtórzeń na serię, wiąże się według autora tego tekstu, naciskiem na wzrost wytrzymałości. Nacisnę jeszcze bardziej odżywianie, chociaż przez ostatnie dwa miesiące stało na wysokim poziomie i pewnie dzięki temu przybyło mi ponad 3kg ( może i niewiele, ale przy moim ektomorficznym typie i to mnie zadowala ) Obwody najprawdopodobniej również się znajdą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Też o tym czytałem, ale czytałem też o masie na wysokich zakresach i niewielkich ciężarach (np arty Konia oraz Krzycha666). Sądzę, że może nie być złotej reguły co do ilości powt., na jednego dobrze podziała zakres, który drugiego ruszy dużo mniej

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-11-22 21:15:14

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Ja ostatnio myślałem, że przy obwodach to np. podczas drugiego można już doczepić do pasa (w dipsach i podciąganiu) jakiś ciężar sam mam taki plan.. ale Panie gdzie mi tam do obwodów :D..Jak ja 2 tygodnie ćwiczę.

Ziomek niezłe barki.

Cierpliwość to piękna sprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak ułożyć trening (na cały tydzień) ?

Następny temat

Silne nogi bez siłowni

WHEY premium