SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdjecia po redukcji 112kg > 99kg Nowe fotki str2.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520


Witam!
fotka z mojej terazniejszej formy wczesniej wazylem 112kg fotki z wczesniejszej formy sa na forum ale niemoge znajsc ich.Obecnie wymiary:
wzrost-180cm
waga-99kg
biceps-45,5cm
udo-67cm
pas- ciagle sporo walcze z tym ale ciezko taka budowa:/

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
estetyki nie bedzie nigdy bez katowania sie. nie kazdy lubi robic z siebie niewolnika diety, sog za prace w kazdym razie.

roz******la mnie ten poprzedni topic i wypowiedzi typu "zacznij cwiczyc brzuch" jakby to mialo jakies znaczenie.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4689
a zdjęcie z 112 kg masz?

Zarzywasz , wygrywasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
zapomniałem, że redukowałeś, juz nic

Zabierz się teraz za dietę i nie będzie źle z pasem :), bo jak wcinasz wszystko to tak to wygląda

Zmieniony przez - lysay w dniu 2009-03-30 20:26:08

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4119
Poprzednie zdjęcia chyba tutaj:

https://www.sfd.pl/19latek-_na_masie-t331074.html

A co do formy - sorry, ale daj więcej zdjęć, bo póki co nie widać większych zmian :(.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
tego bobra może ogol na lato choćby , dobrze jest sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
nie każdego korci żeby sie depilowac dobrze jest ,a bóbr fajny, też jest progres przez te 2 lata

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520
przyjdzie czas i na bobra:) narazie sie nie pokazuje nigdzie z nim:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
więcej fot.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520


fotka 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 503 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3699
Widze że masz słabą diete redukcyjną, tzn. nieprzemyślaną. Mi osobiście lepiej się podobało jak miałeś te 112 kg. Teraz masz sylwetkę jakąś bez wyrazu a mięśnie oklapłe. Dla mnie wygląda to na całkowity brak węgli które są mimo wszystko bardzo potrzebne przy redukcji, z tymże niskie IG. Jedz je przed i po treningu a pozostałe węgle pobieraj z warzyw i owoców. Oczywiście bilans na minus ale jak na moje oko jak nie zwiększysz węgli to wypalisz sobie wszystkie mięśnie redukcją.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 308 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5577
Jak dla mnie to lepiej było na masie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prawie 4 lata !! Skromniutko .:)

Następny temat

Kolejny dzieciak do oceny str. 5

WHEY premium