WIOSENNE PROMO! Sprawdź rabaty do 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Zapytaj

Pytania z kategorii suplementacja - strona 21 - Zapytaj SFD

Hej zrobiłam dzis u was zamówienie ale proszę marazie go nie wysylac bo chce sobie dobrać jeszcze jakieś dobre białko dla kobiet. Możecie mi w tym pomóc?

Sandra 29 stycznia 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam mam 19 lat 177 cm 66 kg chciałbym po prostu nabrac mięśni/przytyć lecz nie mam pojecia co kupic i w jakich dawkach brać . Z góry dzieki za odpowiedzi pozdro

sosa333 26 stycznia 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam serdecznie, gram w piłkę nożną, aktualnie trwa okres przygotowawczy, więc treningi są ciężkie, postanowiłem zainwestować w odżywki i suplementy. Poczytałem trochę na forum i zakupiłem na Waszej stronie kilka produktów, które tam wymieniono: - Beta-alanina - BCAA - Kreatyna - AAKG - Flex all complete (na stawy) - Vitaminall I mam w związku z tym pytanie, czy mogę te wszystkie produkty bezpiecznie stosować jednocześnie, moje pytanie wzięło się stąd, że ilość kapsułek które powinienem przyjmować dziennie według instrukcji na opakowaniach jest dość spora.

miecznik10 25 stycznia 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

trenuje sporty walik ostatnio pozamawialem troche tego ale niewiem co dalej wybrac co nalezy wwarto brac

Kemis5678 25 stycznia 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Czy są jakieś przeciwskazania do suplementacji zielonej herbaty, ashwaghandy czy spiruliny podczas zażywania tabletek antykoncepcyjnych? Jeśli tak, to jakie inne superfoodsy stosować na lepszą koncentrację oraz ograniczenie apetytu?

Anonim 25 stycznia 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Witam, dawno temu(około 3 lat) miałem kłopoty żołądkowe po tym jak brałem kreatynę w proszku, co dziwne po kreatynie w kapsułkach takich dolegliwości nie miałem... Postanowiłem jednak spróbować ponownie suplementów w proszku, zamówiłem argininę, kreatynę, oraz cytrulinę, niestety dalej nic się nie poprawiło, wyczytałem, że należy organizm przyzwyczaić, więc od kilku dni staram się pić na noc, żeby zminimalizować ból brzucha, niestety następnego dnia z rana dolegliwości nadal mi towarzyszą. Czym to może być spowodowane, czy nie dla mnie są suplementy w proszku? Dodam, że mam kłopoty z zespołem jelita drażliwego, oraz z wątrobą z niewiadomych przyczyn.

evil987 24 stycznia 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Sławomir Farmakolog

Jakie białko powinnam pić. Ćwicząc 4 razy w tygodniu i chcąc schudnąć?

Edzia 24 stycznia 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Witam, Mam 28 i jakieś 25kg do zrzucenia.... Zaczęłam jeść bardziej regularnie, ponieważ wcześniej jadłam mało i nieregularnie. Pracuje dużo, moja praca jest siedzącą, obecnie trenuje raz w tygodniu. Prosilabym o poradę, który spalacz bądź połączenie spalaczy byłoby dla mnie w tym wypadku najlepsze? Pozdrawiam, Michalina

Anonim 24 stycznia 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Tomasz Fizjoterapeuta

Witam chcialabym schudnac. Waze 53/54 kg a wymarzona waga to 48-49 kg. Nie chodzi mi tu o efekt na wadze tylko efekt w lustrze . Prosze o pomoc w dobraniu waszych suplementów bo nie wiem co zakupic! :)

xxasix3 24 stycznia 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski

Czy spalacze tłuszczu to pic na wodę czy naprawdę pomagają

Karol 23 stycznia 2021 Suplementacja
Odpowiedzi udziela:
Ekspert Inez Mistrzyni Polski
Inez Gorońska Mistrzyni Polski
4022 odpowiedzi
Tomasz Maciołek Fizjoterapeuta
3668 odpowiedzi
Sławomir Ambroziak Farmakolog
669 odpowiedzi
Przemek Górynowicz Zawodnik IFBB
398 odpowiedzi
Mariusz Żaba IFBB PRO
329 odpowiedzi
. . Zawodnik IFBB
164 odpowiedzi
Agata Bugorska Trener personalny
144 odpowiedzi
Sebastian Szmit Trener Personalny
79 odpowiedzi