SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wywiady ze sportowcami

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Ja ogolnie jestem uczulony na mleko, gdy pije je w czystej postaci to od razu je zwracam.
Marku, czy to co napisales powyzej oznacza, ze nie powinnismy pic odzywek typu gainer/bulk z mlekiem? Czy tez te 200/300ml dziennie nie szkodzi. Bo niektore odzywki z woda smakuja wrecz okropnie, z mlekiem jakos ujdzie.
W ogole ostatnio strasznie sie zniechecilem do gainerow. Jak skoncze swoj cykl to zaczne jesc normalne jedzenie. Koniec z tym.

Co do pytan to ciekawi mnie jak jego znajomi reaguja na kulturystyke(szczegolnie interesuje mnie to jak postrzegali go na poczatku pzygody z silownia, gdy przyrosty byly najwieksze-tak sadze...).

Jakie moze polecic najlepsze sposoby na regeneracje po treningu. Oraz jak sie motywuje do treningu, gdy ma kiepski dzien?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
po co ci mleko<>?!
jak juz musisz to pij na sojowym, tam nie ma kazein i laktozy

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Mam Profi Whey Mass 3kg, ktorego zakup byl ogromnym bledem ale szkoda teraz wyrzucac.
Pije z mlekiem bo z woda nie moge tego przelknac.
Znasz jakies alternatywy?
Jutro daje sobie ostatnia szanse, jezeli znowu bede nieprzyjemnosci po posilku wyrzucam Profi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4122
Panie Marku to już znam. Wiem też, że ma Pan problemy z tolerancją niektórych protein mlecznych (czyżby grupa krwi 0 lub A), więc Pańska opinia w tym temacie jest już ugruntowana.

Skoro jest Pan już przy głosie z przyjemnością zapaznam się z poglądami odnośnie białych serów (również wiem, że zaleca Pan dziennie nie więcej niż 200 gr średniotłustego).

No i o co chodzi z tymi białkami prawoskrętnymi w jogurtach (naturalnych też)?

Dodam od siebie, że nie mam praktycznie żadnych problemów z tolerancją nabiału wytwarzanego metodami nieprzemysłowymi (ale 3 litry tłustego mleka przez dzień nie dam rady wlać w siebie, he,he).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4122
Thiago: kup sobie dobry mix wheya, zmiksuj z pł. owsianymi lub ryżem, dorzuć jagód, truskawek, kiwi, co tam chcesz z owoców, dolej trochę coconut oil.

Zapewniam Cię, że jest to świetny posiłek zastępczy, jak nie masz czasu na przygotowanie pełnowartościowego posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
SLAWKU w jogurtach jest tyle amino prawoskretnych ze np niemowle po wypiciu 200g jogurtu wykreci jelita na druga strone
trawienie prawoskretnych to tak jakbys chcial otwrzuc drzwi kluczem wkladajac go do gory zabkami
sery sa ciezko strawne
paker ma zjesc np 200g bialka tak<? wiec jesli je mieso da rade , jaja tez ale ser to da nam 1kg sera ile dni dasz rade jest ser bialy w tej ilosci ?>< tu bedzie podobnie jak z mlekiem
thiago ja nie kupuje odzywek ktore mio nie smakuja , na wodzie tez musio bys smaczne
to dla mnie wyznacznik jakosci
jesli nie smaczne to smiec
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Slawek-masz moze pod reka jakis gotowy przepis? Z wartosciami odzywczymi? Bylbym naprawde wdzieczny.

Marek-przy zakupie nie kierowalem sie smakiem tylko wartosciami odzywczymi-potrzebowalem jakis posilek przedtreningowy, ktory moglbym sporzyc w szkole. Jak widac, zle na tym wyszlem. Ale coz czlowiek uczy sie na wlasnych bledach.

PS. Zapraszam
https://www.sfd.pl/TEST_:_Show_must_go_on!_Nitric_Blast+Xpand_by_Thiago_-t309437.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18496
" czy znacie innego ssaka ktory w zyciu dojrzalym/poza czlowiekiem/ pije mleko <>?"

Koty

Wykrztałcenie nie piwo ,nie musi być pełne

"W Życiu Piękne Są Tylko Chwile"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4122
Panie Marku nie miałem na myśli diety jednorodnej opartej w większości na nabiale (moja wstawka z 3 l. mleka była nie na miejscu). Stąd pewnie Pana sugestia z 1kg sera dziennie. Chociaż Radek Słodkiewicz swego czasu takową (z przewagą białego sera) chyba testował na sobie.
Tak na marginesie nie ma to jak stek z polędwicy wołowej, mniam, mniam.

Konsekwentnie zapytam jeszcze Pana o naturalny kefir.

Thiago: było już na forum o koktajlach (jest ten temat bodajże w Odżywianiu). Poszukaj, jest tam wiele ciekawych przepisów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
Co z Matrixem 5.0 Syntraxa...
smakuje przepysznie, bodajże najlepiej na świecie...
a ma kazeine....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Propozycja planu treningowego w okresie robienia masy "01"

Następny temat

yohimbina

WHEY premium