SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wywiady ze sportowcami

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 411 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12040
ja tam trzymam sie z dala od saa i nie mam zamiaru nigdy w zyciu sie tego tknac ale i tak zdaje sobie sprawe ze gdyby tylko to czy ktos bierze sterydy czy nie decydowalo o sukcesie w kulturystyce to 3/4 tego forum by bylo mistrzami polski...moim zdaniem wszyscy zawodnicy z czolowki maja swietna genetyke polaczona z nieludzka wrecz pracowitoscia i sumiennoscia.przestrzegaja maksymalnie hardcorowych diet,ciezko trenuja,jedza najlepsze suple a do tego dochodzi saa:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Przeczytajcie sobie jeszcze raz co napisalem moi drodzy tak pochopnie osadzajacy koledzy z forum. Bo ja napisalem wyraznie ze nie neguje jego ciezkiej pracy na silowni. A co do diety/treningu - to prawda jest taka ze to co dziala na jednego niekoniecznie musi dzialac na drugiego - i to ze mistrz robil tak czy tak wcale nie znaczy ze ktos inny rowniez robiac to samo osiagnie to co on. Mistrzami zostaja indywidualisci ktorzy cwiczac latami osiagaja to co osiagaja poprzez ustalenie co i jak na NIEGO dziala, wspomaganie przez SAA to rowniez sprawa ktorej nie ma co ukrywac i bez ktorej o mistrzowstwie w wysokiej rangi zawodach raczej nie ma co liczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
khaine nie ma o co sie obrazac.
po prostu staramy sie by bylo ciekawie, by kazdy mogl sie czegos nauczyc.
a takie twierdzenia jak twoje nas rozbrajaja
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 240 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6525
sie wiele z tego co osiagnal zawdziecza SAA. Ja nigdy nie bede taki duzy, nigdy nie osiagne tego poziomu bo wiem co trzeba poswiecic i czym zaryzykowac - jak ktos ma rodzine i poukladane w glowie to wie o czym mowie.

Wiec co mnie moze interesowac jego trening, dieta i inne duperele.

Jezeli jednak mialbym dostac odpowiedz na pytanie to prosze o "Czy pozwolilby pan swojemu synowi siegnac po SAA" dziekuje.


Wybacz,ale tak moze moze mowic przyslowiowy Kowalski nie znajacy sie na niczym a nie osoba obyta ze sportem a tym bardziej ze sportem silowym.Trzeba sie wreszcie pogodzic z faktem,ze doping jest nieodzowna czescia Sportu WYCZYNOWEGO.Spoboj ciezko trenowac 10 razy w tygodniu na diecie Low carb i z presja zawodow.Poprzeczka ustawila sie bardzo wysoko od kiedy koks zagoscil swiat Sportu.A powrotu juz raczej nie ma,bo ludzie chca "isc do przodu)-to tak jakby przeniesc sie z ery komputerowej do ery kamienia lupanego.


Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
No wlasnie - jak sam powiedziales - sproboj trenowac ciezko 10x w tygodniu na diecie low carb czy jakiejkolwiek zreszta innej. Totez mialem na mysli mowiac ze trening mistrza - jego odzywianie - i inne sprawy okolotreningowe roznia sie znacznie od tej ktora ten wlasnie przecietny Kowalski do ktorego mnie porownujesz (niech bedzie) moze sobie przyswoic i uzywac na codzien. A to ze mistrz kiedys nie bral sterydow i cwiczyl na sucho - tego tez nie neguje. Ale czy ten trening ktory on kiedys na poczatku wykonywal, rozklad cwiczen i dieta beda naprawde cudownym odkryciem ktore sprawia ze ktos inny dopracuje sie niesamowitych efektow? Oczywiscie ze nie. To tylko ciekawostka, mozna sprobowac na podstawie tego ulozyc cos dla siebie jezeli ma sie ku temu wiedze - niemniej wiekszosc ludzi takiej wiedzy nie ma. Stad moje twierdzenie o niskiej przydatnosci tego typu rzeczy w sensie rozwijania wlasnej sylwetki, co nie znaczy ze nie jest to ciekawa lektura. Nie sadze tez ze nalezy mnie za posiadanie wlasnego zdania od razu mieszac z blotem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12989
przynajmniej będzie ciekawie!

jeżeli ktoś ma zamiar wzorować się na dietach, treningach itp zawodowców to jego błąd i jego sprawa,

jednak uważam, że takie wywiady sa potrzebne, bo przynajmniej będzie można przeczytać o paru ciekawostkach, może nawet i porozmawiać z mistrzem

wiadomo, na forum leży pełno sprawdzonej i konkretnej wiedzy, jednak, przyda się taka odskocznia od monotoni

pozdro ...

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
a kiedy ten wywiad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 826
w nast tygodniu powinien sie juz ukazac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 668 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19585
do Marka C.

czy warto kupic Nitro mass z hollywood labs?

czy wybrac cos innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4122
???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Propozycja planu treningowego w okresie robienia masy "01"

Następny temat

yohimbina

WHEY premium