SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wywiady ze sportowcami

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 240 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6525
Moj organizm najlepiej czuje sie na miesie czerwonym.Najlepsza w moim przypadku jest chuda wolowina.Stoimy na najwyzszym szczeblu ukladu pokarmowego(wyzej niz drapiezniki).Nasi praprzodkowie jadali glownie mieso i to wlasnie czerwone.Twarog i produkty mleczne sa dla mnie porazka.
Odzywke pije z mlekiem sojowym lub ryzowym.

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
"ale ser to da nam 1kg sera ile dni dasz rade jest ser bialy w tej ilosci ?"
ja spozywam tw.szczupły w ilosciach od minimum 1kg do 1,5kg dziennie od niepamiętam kiedy....problemów trawiennych niedosc ze brak to zauwazyłem znaczna poprawe trawienia po zejściu z jajek/tunczyka/mleka.

co do wartsci odzywczych jak to r.słodkiewicz napisał na animalu...odkąd pzezuciłem sie z twarogu na mięso zaczołem rosnąc jakbym zaczynał dopiero cwiczyć........

coz mi tw odpowiada ze wzgledów ekonomicznych jak i wygody, i mimo wszystko pzynim pozostane.

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 773 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12430
mnie najbardziej ciekawi stosunek do FBW podczas kuracji saa...
tylko nie wiem czy saa to nie temat "tabu" =D

może Ty Marku lub ktoś z Progressu przedstawiłby swój pogląd na ten temat?

inne pytania

jakie suple uważa za podstawowe(bez marketingu)

diety tłuszczowe tkd, low-carb itd...a postępy/ a saa,
ciekawi mnie też wpływ spożywanego tłuszczu na stawy ( pamiętam że kiedyś coś o tym pisałeś Marku )

tak w ogóle to nie wiem czy pisać Marku/ panie Marku/ czy ogólnie do Progressu =D

żyje jak inni śnią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 411 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12040
ja tez mam profi whey mass (smak czekoladowy) i moze uznacie ze jestem dziwny ale mi smakuje:> thiago-jesli masz po nim problemy zoladkowe to znaczy ze go za szybko pijesz...ile go przyjmujesz w jednej dawce??niektorzy pija na hejnal gainera,pochlaniaja 400kcal w 4 sekundy i sie dziwia ze maja sraczke:P ciekawe co by bylo jakbys zjadl 150g cyca i okolo 70-80g platkow w 5 sekund,nie przekopiloby cie?radze pic pomalu bo potem sa takie problemy niepotrzebne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
Ja chciałbym spytac jakie uczucia/co sie dzieje z psychiką i głową człowieka na kilka dni przed zawodami i na zawodach kiedy wszystko dopięte jest na ostatni guzik i jak od diety przygotowawczej mocno wali sie w głowie.

I wogóle różne inne ciekawostki,duperele itp wiadomo napewno spotkają sie z dobrym odbiorem tutaj.Każdy jest ciekawy o takie sprawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
przepraszam jak już padła propozycja tego pytania ale nie chce/nie mam czasu czytać calego topiku


oto pytanie :
Trening podczas diety redukcyjnej/rzeźby


super inicjatywna z tymi wywiadami,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
W momencie jak wchodza w gre srodki dopingujace to dla mnie przestaje byc zabawnie i ciekawie. Co mnie moze obchodzic mistrz kulturystyki ktory/nie negujac jego ciezkiej pracy na silowni/ nie oszukujmy sie wiele z tego co osiagnal zawdziecza SAA. Ja nigdy nie bede taki duzy, nigdy nie osiagne tego poziomu bo wiem co trzeba poswiecic i czym zaryzykowac - jak ktos ma rodzine i poukladane w glowie to wie o czym mowie.

Wiec co mnie moze interesowac jego trening, dieta i inne duperele.

Jezeli jednak mialbym dostac odpowiedz na pytanie to prosze o "Czy pozwolilby pan swojemu synowi siegnac po SAA" dziekuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 826
khaine
jestes w wielkim bledzie !!!
mistrz o ktorym bedzie mowa nalezal do kategorii ludzi cwiczacej na sucho. strartujac w wadze do 70kg. jego przygody z saa byly wrecz epizodem.
po za tym jego wiedza w temacie cwiczen , diety, motywacji, zycia sportowca, i wile innych jest nie do oceny !!
oslabiasz nas takim twierdzeniem.
jesli wszyscy maja takie zdane jak ty nie widzimy wrecz sensu
wywiadu w ktorym czlowiek chce opowiedziec jak z chorowitewgo malego chlopca zostal czolowym polskim kulturysta.
kolejna sprawa
jesli uwazasz ze mistrzowie wszystko zawdzieczaja saa a nie morderczej pracy nad soba, wyrzeczeniom, wiedzy , panowania na wlasnym cialem ,dazeniom do wyznaczonych celow
to smialo mozna stwierdzic ze nic nie wiesz o kulturystyce i wiele sie jeszcze musisc nauczyc by moc podjac pewne dyskusje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 240 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6525
Khaine to jest typowy przyklad naszej polskiej spolecznosci!!!Nic dodac nic ujac!!!

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
Sugerujesz więc, ze jeśli ktoś jest negatywnie nastawiony do SAA, to jest typowym polakiem z brzuchem na taczkach i nadciśnieniem?

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Propozycja planu treningowego w okresie robienia masy "01"

Następny temat

yohimbina

WHEY premium