SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wywiady ze sportowcami

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4122
biggin: porażka, to ludzie nauczyli koty pić mleko.

Moim zdaniem problem z mlekiem będzie jeszcze długo tematem wielu dyskusji, z prostej przyczyny: część nie toleruje nabiału, druga częśc nie ma z nim problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17338
biggin koty pija mleko z lakomstwa a nie dlatego ze je potrzebuja
mozna kota zabic mlekiem krowim...
...nietolerancja laktozy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 826
jw dobrzyn
racja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
cobrav jaka kazeine (jest jej kilka rodz ) kazeina nie rowna kazeinie . ile % jej ma ? czy sa tam enzymy proteolityczne ? (sa na pewno) idt rozumiesz oco michodzi ?

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4122
Thiago:
https://www.sfd.pl/Przepis_na_Koktajle_i_batoniki_proteinowe!!!-t235664.html

to są przykłady, niektóre kiepskiej wartości, ale zanim dopracujesz się swojego koktajlu, musisz sporo poeksperymentować

powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Slawek dzieki! Ten drugi przepis przypadl mi do gustu. Ale musze zakupic jakies bialko. Dodam do mikstury. Czary mary i mamy posilek przedtreningowy. Moze nie najlepszy ale bedzie.
Powiedz tylko czy nic sie nie stanie jak spedzi on 5 godzin w plecaku?
Troche off-topic sie stworzyl, ale coz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4122
Popróbuj, zależy co tam w tym koktajlu umieścisz.

Tylko nie dodawaj whey do gorących płynów! Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Wszystko to co jest podane w drugim przepisie-troche mniejsze ilosci+bialko(ale jakie?!).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4122
Thiago: spokojnie, powoli, bo się wszystko rozpirdo..

Poczytaj o odżywianiu okołotreningowym.
Koktajl II nie spełnia w ogóle warunków posiłku przedtreningowego. Ale za to będzie świetny dla dziewczyny, jeśli chcesz załapać u niej plusa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Wiem, wiem musze troche nad tym pomyslec a dzis jakos juz mi to nie idzie.
Jutro ostatnia szansa dla Profi Whey Mass.
Zobaczymy jak to pojdzie.
Jeszcze raz dziekuje za pomoc.
I zapraszam do mojego testu-link w podpisie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Propozycja planu treningowego w okresie robienia masy "01"

Następny temat

yohimbina

WHEY premium