[...] osoby co w tej samej wadze dodają 50kg w koszuli. Zreszta po tym stwierdzeniu sądze, ze nie dźwigaleś nigdy w koszuli wiec nie wiesz jak to jest i jestes pewny, ze założysz koszule i dodasz 40-50kg . To jest tak samo jak moje wypowiadanie sie o koksie - cos słyszałem, ale jak to działa to wiem tylko po opisach. EDIT: zreszta trójbosci w IPF mają [...]
[...] wyciśnięcie jej do góry. W trójboju siłowym stosuje się wiele akcesoriów, które mają za zadanie podnieść wyniki zawodnika, m.in opaski na kolana, kostiumy, pasy i właśnie koszule do wyciskania. Jaka jest ich rola ? Koszula do wyciskania działa w pewnym stopniu jak sprężyna. Jest bardzo ciasna i elastyczna a pod wpływem ciężaru rozciąga się. [...]
...Szczerze to nie znam nikogo kto trenuje I chodzi w takich ciuchach... .... E tam, mam szafę pełną Tshirtów BJJ i MMA z sędziowania zawodów i od lat nie kupuję sam koszulek. Pomijając okazyjne koszule łażę tylko w nich. Ale to kwestia tego, że dostaję je za darmo co roku 5-6 nowych. No i 42 letni facet może mieć na koszulce co chce i jego [...]
choc w sumie ja kupie jakoms koszule na wigilie xD stara muwi kup koszule no i moze ma racje cos kupie xD mam tylko jednom czarnom jakoms takom z dupy wzietom xD
tanku no nie wiem. http://www.zara.com/pl/pl/m%C4%99%C5%BCczyzna/koszule/zobacz-wi%C4%99cej-c733865.html to jest doskonała stronka.jak unrac koszule i wygladac w niej jak p***a albo ofiara ksiedza pedofila%-)
aa i tanku pamiętaj idziesz z myślą załapania panny to kupuj ładną koszulę taką modną miej więcej a nie jakieś bluzy z siłowni jak idziesz tylko się naj**ać wtedy możesz na luzaka ;-D Nie chodze w lachach typu everlast wszystko modne i dopasowane
Jutro lece do pabu z ziomkiem na browarka nie wiem czy w bluzie fajnej iscc, czy koszule wlozyc jakby sunia jaka byla xd w sumie bluze wloze albo hoy jutro sweter kupie albo cos xd
Zobacze jak z hajsem bede stal i z wydstkami bo na pewno koszule dzinsowa chce kupic, kmoze bluze albo bluze i dresy nie wiem zobacze co wpadnie w lapy
no...smuteczka przez to miałem.marynarka była.tylko koszule bym ściagnał.nie miałem podartych spodni ale dałbym rade.mysle ze skarpetek bym nie sciagał bo nie lubie miec brudnych girek%-)
tez bede musiał posłac zgłoszenie na Tanq bo skad on bierze te kase xD na buka koszule i jedzenie na miescie xD Albo ty kradniesz albo ciebie okradaja xD Musze zaczac krasc xd Elo siema z rana ni hoya spac nie moge nie wiem czemu xD a spac sie chce
troche mi ostatnio odyebao xD zamowilem 2 koszule tanie ale mi sie podbaja 2 polo i buty rebboka xD a patrzalem ciuchy t shirt i polo z EA7 i Hugo BOSS