[...] test walnąłem, ale cholercia to co mi nie poszło było banalne, tylko że szanujacy sięprogramista potrafi korzystać z google i msdna a przy teście nie miałem takiej możliwości. Jeszcze rano się okazało że mam koszule do prania, to założyłem biały sweterek podkreślający sylwetkę idąc za tym że wysportowany człowiek ma plus u przyszłego pracodawcy
ta gejuwa z traperami to glownie w latach 90 byla + koszule w krate jak drwale, teraz trend troche inny i wielu juz lysy baniak od srodkow jakie stosuja i zapuszczaja dlugie brody. Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2015-02-08 01:51:22
Piłkarki nożne pierwszoligowego szwedzkiego klubu Kristianstad FF, walcząc przed popadnięciem drużyny w ruinę, oddały dosłownie swoją ostatnią koszulę. Ekipa postanowiła ratować klub poprzez zrobienie zdjęcia, na którym wszystkie zawodniczki występują nago. Piłkarki mają na plecach ręcznie namalowane numery. Chcą w ten sposób zwrócić uwagę na [...]
z klubu nie da rady żebyś dostał koszule ? u nas jak widzą że zawodnik ma potencjał to dostaje koszula za free oczywiście w przyszłości musi godnie reprezentować nasz klub
[...] 65KG* 5x5 (60KG* 5x5) Komentarz: 1.92.5kg -tak sobie 2powt leciało mi na głowe juz prawie na samym poczatku ale jednak wywalczone x-rage -chciałem przetestować kumpla koszule bo chce sprzedać ale jednak za duzą w mojej koszuli- 102.5kg przy opusczaniu prawie na samym dole coś w niej pykło zdekocentrowałem się i zgięło mi prawą łape cięzko [...]
dzis koszule f6 zalozylem na treningu, znaczy sie zalozyli na mnie 100kg- do polowy tylko 130kg- 3cm nad klatka zeszla tylko 140kg- 1cm nad klatka 140kg- do klatki i wycisniete do polowy :P Trice mam pociete, klatke tez. PO 1 serii juz lapy sine mialem, a na koniec 2 osoby nie mogly wyrwac prawego rekawka z mojej lapy, za duze bice mam, [...]
cześć Panowie! Absolutorium trwało ponad 2,5h ubrany w koszulę z długim rękawem, marynarkę oraz togę zgrzałem się masakrycznie, aż źle wyglądałem. Koleżanka pytała się czy jeszcze żyję padła mi bateria w aparacie, ale od ludzi zdjęcia dostanę to wrzucę, może jeszcze dzisiaj. Bo te 2 foty, które udało mi się zrobić chyba za dobre nie są. Ogólnie [...]