[...] : Po umowieniu sie na zabieg pojechałem do szpitala w bytomiu gdzie mialem miec zabieg ... przyszedłem zarejestrowałem sie poszedłem na oddział i przebrali mnie w taka fajna koszule operacyjna w pół rozcieta:P ... Zabieg wyglądał tak : Położyłem sie na stole jedna reke mialem wyprostowana pod katem 90 stopni do ciała a druga przy dupie :P miałem [...]
[...] potem wyrzuciłam wszystko, czego nie lubię, a potem wszystko, czego nie lubi mój facet. Szafa świeci pustkami, mam dosłownie 1 parę eleganckich spodni, 1 przyduże jeansy, 2 koszule, 1 sukienkę i dresy na siłownię. I z taką łatwością mieszczę się w pancerz, że jak tylko zrobi się ciepło to wyciągam motocykl. [...]
a i jeszcze jedno - czy widać tą kamizelkę pod t-shirtem? czy trzeba raczej jakieś koszule z grubszego materiału nosić / w ciemnych kolorach żeby ją jakoś ukryć?
jutro wracam i się zaczynam ogarniać, dla motywacji wydałem wszystkie pozostałe dolce na slimfitowe koszule z love Moschino , więc forma musi być bo tak głupio przep******ić kasę, za którą można trzymać michę z 3 miesiące. %-) Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-08-03 16:17:02
Jestem zaskoczony, że było tam tyle osób z forum, a niewiele z nich skojarzyłem. Może pamiętacie sędziego w okularach (zwykle na planszy 4), który nałożył koszulkę sędziowską na swoją białą koszulę? Zmieniony przez - sirchris w dniu 2010-03-22 09:06:39
[...] 4 złote, 4 srebrne i 6 brązowych). Wielkie gratulacje. A już jutro także w Tokio rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Wyciskaniu Leżąc, czyli w tzw. sprzęcie wspomagającym (koszule). Także w tych mistrzostwach wystartują niektórzy zawodnicy co startowali w klasyku miedzy innymi Sławomir Śledź, Bartosz Żelazko, Stanisław Mentel, Dariusz Wszoła, [...]
[...] Hamilton Jacket, L sprzedana za 225zl No widze ze nie ma co rezerowac rzeczy dla was bo tylko trace czas;/ Bluza Curtis Pond, uzywana, stan bdb, L http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-10/8b395917.jpg Obnizam cene kurtki AF na 300zl Nowe koszule AF, rozmiary L i XL Pozniej wrzuce inne rzeczy Zmieniony przez - adamk881 w dniu 2010-10-06 19:12:14
[...] mi sie porecze zamiast WL co myślisz o tym ? ale kurde też bym chciał te dociskania, co myślisz Wodzu zeby w treningu A na 15 i 8 robić pełne wl a na 2 robić sam docisk w koszuli ? bo własnie zapomniałem powiedziec ze mam koszule ja chciałbym w nią wejść żeby jakoś tam raptacza w kg podgonić Zmieniony przez - gruby__69 w dniu 2010-01-23 09:46:11
[...] 200 będzie w serii... W Dociąganiach zaczął puszczać chwyt, czyli zrobiłem zadużo serii. Jeszcze jedno pytanie czy jest sens pakować się w sprzęt jeżeli do zawodów zostały cztery tygodnie a sprzęt nie jest opanowany? Ciągi w kostiumie napewno odpadają (jedynie pogarsza mi wynik) Siady tu mam dylemat Ławka tutaj raczej koszule moge założyć ;)
[...] wziąłem na to wszystko motywacje, jednego dnia powiedziałem sobie po prostu dość. Kupiłem Wagę i jak zobaczyłem postęp to dostałem takiego kopa, że aż :) Potem przymierzałem koszule na jakieś imprezy i wyglądałem bardzo dobrze, nic nie obścisłe. A teraz nawet nie wyobrażam sobie życia bez jedzenia fit :) Dzięki panowie :) Zmieniony przez - [...]
[...] Jakbys jadl w pradziwej restauracji (i wcale nie wyznacza tego cena, ani fakt ze trzeba tam wejsc w smokingu, w zyciu nie zalozylem czegos ponad proste spodnie i rozpinana koszule do restauracji, bo wbrew temu co myslisz ludzie tam ida jesc, a nie sie pokazac) to bys po prostu rozroznial smak zarcia restauracyjnego take-awaya. Ja oceniam fakty, [...]