SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

jakie macie cisnienie

  • W serwisie zapytaj.sfd.pl zauważyliśmy powtarzający się problem, który związany jest z występowaniem hemoroidów. Osoby trenujące pytają, co można zrobić w przypadku, gdy dokuczają im hemoroidy oraz jaki rodzaj treningu wykonywać, aby sobie nie zaszkodzić. Postanowiliśmy opisać najważniejsze zagadnienia, aby ułatwić życie osobom dotkniętym omawianą [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 38602 Data: 2021-04-22 16:16:44
  • witam pytam sie o to, pozniewaz sam podczas treningu mam strasznie wysokie cinienie i serce mi wali jak oszalale czasami az musze na chwile przerwac cwiczenia i usiasc, bo inaczej bym padl moze ktos mial podobny przypadek i wie jak sie z tym poradzic?czy o ogle sie da?

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-10-18 11:44:30 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • WItam Wszystkich forumowiczów mam pewien problem a mianowicie PULS spoczynkowy wynsi ok 90 .... byłem z nim już u lekarza ale nie stwierdził problemów związanych z sercem . Mam jedynie minimalne niedomykanie się przedsionków lecz podobno jest to w normie ... Nadmieniam, ze Ciśnienie jest ok . W instytucji gdzie pracuje trują mi, ze puls [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2397 Data: 2017-01-20 16:57:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cisnienie

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Ciekawi mnie jakie macie cisnienie po treningu.Dzisiaj po silowni zmierzylem sobie i wyszlo mi 190/130 a puls 78. W szkole jak mierzyla mi pielegniarka to mialem 130/75 i na komisji wojskowej tez mialem odpowiednie. Czy nie mam za ciezkiego treningu ?

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 3517 Data: 2002-05-23 21:55:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening do oceny + kilka innych pytan.

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] Plan ponizej to ten ktory realizowalem w domu, mam bardzo malo wolnego czasu, teraz to sie zmieni, bede mial czas na bardziej systematyczne treningi. Jakie macie sugestie, jakie cwiczenia wyeliminowac a jakie zamienic? Moim celem jest masa. Sila jest narazie beznadziejna, na lawce wyciskam maks 60kg, celem jest masa ale rzecz jasna martwi mnie [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1426 Data: 2012-07-24 18:40:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] kursem (tak z 3 tyg) dzwońcie i chodźcie w tej sprawie, niech w WKU Was zapamiętają. Pytanie czy kat.C jest plusem. Jest. Nie będę oszukiwał czeka się około rok/dwa. Macie jakieś plecy to skorzystajcie, wszyscy tak robią, wojsko to jedno wielkie skupisko nepotyzmu(zalatwianie rodzinie). Sam jakbym miał to na pewno bym skorzystał. W WKU wam [...]

    Odpowiedzi: 4132 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-10-03 03:17:06 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • niezwykłe właściwości mleka

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    [...] a te stają się kruche i podatne na urazy i groźne, skomplikowane i trudno gojące się złamania. Ale uwaga: rezerwy wapnia w kościach nie tworzą się z dnia na dzień. Na to, jakie będziesz miała kości w jesieni życia, wpływa twoja dieta z wcześniejszych lat, kiedy szkielet dopiero się formuje. Szczyt tzw. masy kostnej osiąga się ok. 20-30 roku [...]

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-03-31 11:33:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak walczyć z otłuszczeniem na brzuchu

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Oponka na brzuchu? Pozbądź się jej. Z czym to się je i jak skutecznie walczyć z tłuszczem. Autor Charles Poliquin Chcesz się pozbyć zbędnej tkanki tłuszczowej? Istnieje wiele błędnych przekonań na temat sposobów walki z tłuszczem, krążących zarówno wśród trenerów fitness, niestety słabo zorientowanych w temacie, jak i również w ogólnodostępnej [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-10-13 18:31:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TRENING WYTRZYMAŁOŚCI (pod Kątem MMA)

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] przysiad,z przysiadu kopniecie, przysiad i druga noga kopniecie) 30. Judockie "malpki" 31. wspiecia na palce 32. Pompki na 5,3,2 palcach NIe sa to wsyztskie cwiczenia jakie mozemy wykonywac. Ale moim zdaniem sa to cwiczenia uniwersalne ktore najlepiej nam posluza.Nie bojcie sie tych ilosci pompek, wasza garda bedzie moniecjsza, rece stana [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 18666 Data: 2005-06-18 07:33:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Seks i kulturystyka

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] myśląc sobie:"Och jak bym chciała dotknąć takiego jędrnego ciała!". Treningi powodują ujędrnianie tkanek i lepsze napięcie skóry, pozwali ukształtować takie ciało jakiego adoratorzy chcieliby dotykać. FIZJOLOGIA: Zwiększona jędrność tkanek, temperatura ciała i przepływ krwi prowadzą nas do drugiego czynnika - fizjologii. Każdy [...]

    Odpowiedzi: 39 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2003-03-14 23:28:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BPS odwadnianie się przed zawodami...

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] wiec pomyślałem że złapała go paranoja. Ale był bardzo przekonany, że nie był na tyle twardy jak zwykle. Wiec co robimy? Co robimy jeżeli nadchodzi dzień zawodów i z jakiegoś powodu trzymamy wodę. Większość ludzi radziła by albo obciąć wodę albo wziąć diuretyk. Ja się z tym nie zgadzam. Musimy pamiętać ze nawet jeżeli trzymamy wodę pod [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 8511 Data: 2010-10-01 02:17:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] jakichś 2-3 cm. Bałem się wziąć nówki, które pewnie dużo bardziej by ograniczyły przepływ krwi. Osobiście mam tendencję do przesadzania na treningu. I wolę z góry założyć jakieś limitery, które same będą mnie broniły przed skutkami ubocznymi. W miarę zdobywania doświadczenia i obserwowania reakcji będę wiedział czy zmienić uścisk na mocniejszy [...]

    Odpowiedzi: 55 Ilość wyświetleń: 15243 Data: 2013-12-17 14:35:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • hormon szczęscia :) :) :)

    Temat
    Po 35 roku życia

    [...] stanu testo, to moze nas zabic. Ale zanim nas to zabije, symptomy niskiego poziomu testo powyzymaja nas jak ostatnia szmate ze zyc sie odechce. Wiec ci, ktorzy mysla ze maja jakie kolwiek objawy,lepiej isc do kilku lekarzy i sie upewnic. Po przekroczeniu pewnego wieku powinnismy moim zdaniem robic te badania co rocznie,nawet gdy zadnych [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 5096 Data: 2011-09-20 17:02:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] masturbacji już od młodego wieku. Było dużo i często. Wiadomo jak organizm młody to się szybko regenerował, ale też szybko przyzwyczajał. Później przez lata bywało że miałem jakieś dziewczyny (dość sporo) no i na ten czas zazwyczaj przerywałem te zabawy, bo seksu było sporo, więc mi nie było aż tak potrzeba. Problemów raczej żadnych nie było. [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2994 Data: 2019-03-21 09:19:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Długa redukcja na low carb

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] oraz dolnych partiach plecow. Ciezko jest mi sie tego pozbyc, chcialbym juz zakonczyc redukcje bo waze mniej niz w gimnazjum :D jednak chcialbym to do konca spalic. Macie jakies porady? Czy powinienem zrobic jakas przerwe od redukcji? Waga nadal leci wiec nie ma zastoju. Zauwazylem jednak wahania nastroju, ospalosc i cisnienie codziennie [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 3699 Data: 2018-06-05 17:58:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] a te badania co wcześniej wyszły źle to powiedział że czasami tak jest lol ale w 90 % powiedział że nic mi nie jest i że mam iść do psychiatry ze względu na to że wyniki są jakie są i tutaj a objawy podobne do nerwicy. Poszedłem więc do endokrynologa lekarz sprawdził wyniki i zrobił mi usg tarczycy i powiedział że nic mi nie jest nie mam [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1358 Data: 2015-07-15 20:33:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mama niskie cisnienie po wysilku np. skurczowe 145/60 albo 150/65 itp. Co to moze byc ? Jakie jest prawidlowe cisnienie po wysilku? Jakie wy macie wyniki cisnienia?

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 6631 Data: 2010-05-07 15:11:04 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Niskie libido - porady

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    [...] wyleczone ale "raczej tak". Więcej dolegliwości urologicznych nie miałem więc też zakładam że chlamydia jest wyleczona. Pozostał jednak problem z brakiem libido. Badania jakie zrobiłem od marca do teraz: Testosteron: Data: 19.03.2015 15,9 nmol/l norma 4,94-32,01 Data: 27.04.2015 21,31 nmol/l Data: 21.07.2015 16,72 nmol/l SHGB 25,2 [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2285 Data: 2015-11-15 15:57:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening 4 dni pod rząd, jak to ugryźć?

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] częstych i niekończących się delegacji, jeżeli już w ogóle będę miał możliwość trenowania to tylko i wyłącznie w dni : poniedziałek, wtorek, środa, czwartek. Zastanawiam się jakie mam opcje, jedyne co przychodzi mi do głowy to 2 warianty. 1) Góra/dół pn: góra siła wt: dół hiper śr: góra hiper czw: dół siła 2) Push/pull pn: push siła wt: pull [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1036 Data: 2017-02-10 13:12:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wasze tętno spoczynkowe

    Temat
    Inne dyscypliny

    Włąśnie sobie zmierzyłem ćiśnienie i puls jaki się wyświetlił wynosił 67 ud.na min .Ciekawe jakie moge mieć tętno maxymalne mozna to jakos policzyć?.End a jakie wy macie puls. PS;gdzie można kupić najtańszy pulsometr i ile owy kosztuje.

    Odpowiedzi: 47 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-08-19 12:32:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)