SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wołowinki, polędwiczki, pączki z dziurką i eklerki - spampost vol 6...

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 156203

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Zaraz idę obloookać, bo wczoraj widziałam tylko mostkowanie

No własnie i słoneczko i temperatura powietrzna przyjemna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
na 210s w tym spamie są moje filmy bo do bloga nie wklejałam

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
właśnie weszłam na bloga (od wczoraj nie byłam) i .......................radość mnie dopadła wielka.....się rozmarzyłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
a o czym się rozmarzyłaś?

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
o udziale w tescie?

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kasia widziałam klatkę, ale gdzie jest MC?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
no fakt jest nabór do Activlab

a zapomniałam napisać z cyklu...ciekawostki na siłowni:

- wczoraj jeden podszedł do mnie i mi na ucho "może nagramy wspólny trenin jakąś sesyjkę"

- a inny pytał się,gdzie te moje filmy znajdzie

- a jak się nagle przebrałam i latałam w samych skarpetach to patrzyli na mnie jak na normalną inaczej

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Zatem - rzeczywiście na stronie 209 sa Twoje filmiki

Kasiu po pierwsze to bardzo fajnie sklejone filmiki.
Teraz konkrety, po krótce:
Ciężko gratulować maksów, skoro stoja obok techniki, myślę o SQ i MC.
przysiady - kolanka (wiem, że wiesz, ale przy takich ciężarach mogą już bardzo ucierpieć na tym), musisz podczas siadania mocno pupę wypisanć w tył - najpierw ruch bioderek w tył i będzie dobrze, ładnie nisko;
WL - gratki rekordu wyczekanego cierpliwie, ale walnęłaś tą 40-stką w klatę, siniol jest?
MC - pupę masz już niżej niż w czasie testu, ale od 65 kg wzwyż nebezpieczny koci grzbiet, proste plecy to podstawa tego ćwiczenia, więc jeśli czujesz, że nie są to nie ma po co "ciągnąć" (przy 90-stce to już masakra), uważaj na plecki

A tak wogóle to pupę masz fajnie odstającą.

A rozmarzyłam się o teście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Kasia no wczoraj usiadłam po południu i pobawiłam się w Movie Makerze i się nauczyłam sklejać itd

wiem wiem technika masakra, najbardziej kuleją siady...muszę wrócić do mojego starego rozstawu nóg,ale teraz powolutku będzie szło i wszystko od początku aż do perfekcji (mam nadzieję)

będzie i kiedyś bez garba wczoraj walczyłam o maxy z resztą te 90kg idealnie to ukazuje...
a klata jakoś się trzyma


a ja mam wrażenie płaskiego tyłka wczoraj to mi brzuch wywaliło,ale tak przy siadach zawsze mam



Iza to nie ten film wczorajsze są tutaj w spamie

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-02-25 13:03:20

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Właśnie zjadłem sobie II śniadanko: dwie bułki mleczne z masłem, serek wiejski i banana . Niećwiczenie i niedietowanie jest fajne .

A już niedługo będzie redukcja .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2010-02-25 13:09:46

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening aerobowy i redukcja

Następny temat

Testy sprawnościowe i trening

WHEY premium